Navnadil Solskjær fandy United? Bylo by zvláštní, kdybych tu příští sezonu nebyl, prořekl se

Navnadil Solskjær fandy United? Bylo by zvláštní, kdybych tu příští sezonu nebyl, prořekl se

Doposud zatím nepotvrzené, leč zajímavé zprávy vyslal do světa současný kormidelník Rudých ďáblů Ole Gunnar Solskjær. Dle aktuálních informací by si svůj pobyt na Old Trafford mohl o něco prodloužit.

Bývalé útočné eso, které se postupně dalo na dráhu manažera, pokračuje v tom kouzlu, které kdysi přinášelo pod Sirem Alexem Fergusonem. Solskjær dost často jako střídající hráč vyčarovával úsměv na tvářích fanoušků Manchesteru United, když svým talentem uměl rozhodovat zápasy. O něco podobného se pokouší i nyní, když v roli lodivoda týmu vystřídal Josého Mourinho a jeho zapšklým taktikám dodal nový impuls, který z Rudých ďáblů udělal opět jednou ten starý obávaný stroj.

I když je ještě poměrně brzy na nějaké spekulace, jeho rukopis v týmu už je teď vidět, načež by bylo velikou záhadou, kdyby se s ním vedení klubu rozhodlo nepokračovat i nadále. „Bylo by zvláštní, kdybych tu nebyl, když už jsem se účastnil videa a focení k propagaci permanentních vstupenek pro příští sezonu,“ pravil Ole s šibalským úsměvem na tváři. „Pokud mé děti uvidí tu reklamu, ale přesto se k nim vrátím do Norska, pak nevím, co bych jim řekl, určitě by to bylo divné.“

Manchester United má po odchodu Mourinha z patnácti zápasů dvanáct výher. Během této jízdy se ďáblové vypořádali s Arsenalem, Chelsea i Tottenhamem na jejich hřištích, přičemž hořkou chuť porážky poznali jenom jednou. Stalo se tak v klání Ligy mistrů s PSG. „Je vidět, že má naše cesta nějaký směr. Už jsme se s hráči bavili o možnosti, že bych tu setrval. Je potřeba se dívat neustále dopředu, máte-li nějaký plán, jakého se chcete držet. V každém případě ale platí, že mi současný kontrakt vyprší v létě. Pokud si mě klub rozhodne ponechat, budu jen rád, a pokud dá přednost někomu jinému, tak to přijmu. Vždy budu 100% stát za Manchesterem,“ doplnil.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.