Kam se Julia Roberts hrabe na Real Madrid...

Kam se Julia Roberts hrabe na Real Madrid...

Real Madrid nezažívá zrovna ideální období. Zatímco loňskou sezonu zakončil třetím triumfem v Lize mistrů v řadě, nyní je na tom o poznání hůře. Po letních odchodech Cristiana Ronalda a Zinedina Zidana se bílý balet topí v krizi. V LaLize ztrácí jak na běžícím pásu a žádná suverénní jízda to není a v Champions League. I proto se v kuloárech čím dál tím řeší otázka, kdo Los Blancos od příští sezony povede.

Ve hře je celá řada možností. Šanci na pokračování by mohl dostat Santiago Solari, který se k áčku posunul podobně jako Zidane od rezervního týmu. Na rozdíl od Francouze ale Argentinec zdaleka nemá takové výsledky. Mluví se i o jeho krajanovi Mauriciu Pochettinovi, který odvádí výbornou práci v Tottenhamu Hotspur.

A řeč pochopitelně přišla i na Josého Mourinha, který už na San Bernabéu působil a po vyhazovu z Chelsea je bez angažmá.

„Možností je spousta. Real měl vždy více nápadníků než Julia Robertsová," řekl s úsměvem na rtech Solari, jenž u kormidla nahradil odvolaného Julena Lopeteguiho. Ten u týmu od léta vydržel jen několik měsíců, než mu špatné výsledky a otřesný herní projev zlomily vaz.

Jinak ale v Madridu moc veselo není. V posledních třech domácích duelech na španělské scéně Real třikrát prohrál. V lize nestačil na Gironu, pak dostal v poháru od Barcelony trojku a nezvládl ani ligové El Clásico.