Kam se Julia Roberts hrabe na Real Madrid...

Real Madrid nezažívá zrovna ideální období. Zatímco loňskou sezonu zakončil třetím triumfem v Lize mistrů v řadě, nyní je na tom o poznání hůře. Po letních odchodech Cristiana Ronalda a Zinedina Zidana se bílý balet topí v krizi. V LaLize ztrácí jak na běžícím pásu a žádná suverénní jízda to není a v Champions League. I proto se v kuloárech čím dál tím řeší otázka, kdo Los Blancos od příští sezony povede.

Kam se Julia Roberts hrabe na Real Madrid...

Ve hře je celá řada možností. Šanci na pokračování by mohl dostat Santiago Solari, který se k áčku posunul podobně jako Zidane od rezervního týmu. Na rozdíl od Francouze ale Argentinec zdaleka nemá takové výsledky. Mluví se i o jeho krajanovi Mauriciu Pochettinovi, který odvádí výbornou práci v Tottenhamu Hotspur.

A řeč pochopitelně přišla i na Josého Mourinha, který už na San Bernabéu působil a po vyhazovu z Chelsea je bez angažmá.

„Možností je spousta. Real měl vždy více nápadníků než Julia Robertsová," řekl s úsměvem na rtech Solari, jenž u kormidla nahradil odvolaného Julena Lopeteguiho. Ten u týmu od léta vydržel jen několik měsíců, než mu špatné výsledky a otřesný herní projev zlomily vaz.

Jinak ale v Madridu moc veselo není. V posledních třech domácích duelech na španělské scéně Real třikrát prohrál. V lize nestačil na Gironu, pak dostal v poháru od Barcelony trojku a nezvládl ani ligové El Clásico.