Gnabrymu se v Allianz Areně věří. Jistě si s ním ještě užijeme velkou spoustu zábavy, říká Salihamidžič

Gnabrymu se v Allianz Areně věří. Jistě si s ním ještě užijeme velkou spoustu zábavy, říká Salihamidžič

Třiadvacetiletý německý reprezentant Serge Gnabry sice sbírá v Bayernu bundesligové starty poměrně pravidelně, nicméně nezpochybnitelnou součástkou základní sestavy trenéra Nika Kovače není, neboť hrál od začátku jen čtrnáctkrát. 

V bavorské Allianz Areně je autor šesti ligových branek považován za nástupce křídelníků Francka Ribéryho a Arjena Robbena a bývalý hráč Werderu Brémy či Hoffenheimu se dotyčné výzvy rozhodně neobává...

"Vím, že mám stále potenciál zlepšovat se. Cítím se v Bayernu velmi dobře a těším se na úspěšnou budoucnost," nechal se slyšet rodák ze Stutttgartu, jenž si v minulosti zahrál i Premier League a to v barvách Arsenalu a West Bromwich Albionu.

To, že se s Gnabrym v Mnichově počítá, dokládá i prodloužení jeho kontraktu a to až do 30. června 2023, což znamená poskytnutí velké důvěry.

"Serge je mladá puška a důležitá součást budoucnosti Bayernu. Jsme přesvědčeni o tom, že si s ním ještě zažijeme velkou spoustu zábavy. V této sezoně udělal velký pokrok," doplnil sportovní ředitel obhájce německého titulu Hasan Salihamidžič.

Ofenzivně laděný Gnabry má v této sezoně šanci na svůj první mistrovský titul kariéry. Jeho nynější chlebodárce je druhý se stejným bodovým ziskem jako vedoucí Borussie a poslední výsledky má mnohem lepší než BVB.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.