Souček před Sevillou: Kdyby se nám podařilo to, co Ajaxu, tak bychom byli v obrovské euforii

Ve čtvrtek večer se Slavia utká v důležitém souboji se Sevillou. V rámci osmifinále Evropské ligy se nejdřív představí ve Španělsku, o týden později pak doma v Edenu. Na dotazy novinářů reagoval na předzápasové tiskové konferenci záložník pražského klubu Tomáš Souček.

Souček před Sevillou: Kdyby se nám podařilo to, co Ajaxu, tak bychom byli v obrovské euforii

„Po velkém úspěchu v Genku jsme se všichni těšili na soupeře, přišla Sevilla. Proti španělskému týmu jsem ještě nehrál. Mnoho kluků také ne. Hodně očekáváme, ale jsme natěšení. Tomáš Vaclík jsem viděl naposledy na reprezentačním srazu. Nějak jsme si nepsali. Už zítra určitě něco propukne, nějaké pošťuchování, ale jen přátelsky. Těším se na to, ale více je to pro něj, že hraje s českým týmem, než pro nás,“ prohlásil Souček na předzápasové tiskové konferenci.

„Sice hodně běhám, ale rád to nemám. Koukali jsme na pár videí. Víme, co nás čeká. Budeme připraveni, že to nebude jak zápasy v naší lize, kdy máme 60-70% držení míče. Bude to jiné, ale určitě se nechceme nechat zahanbit. Občas jim chceme míč sebrat,“ pokračoval středopolař Sešívaných.

„Všichni jsme koukali na zápas Realu Madrid s Ajaxem. Kdyby se stalo něco podobného, tak bychom všichni byli v obrovské euforii,“ dodal Souček.

Slavia je nejen outsiderem utkání, ale také celého dvojzápasu. Příkladem jí však může být skvělé počínání právě Ajaxu Amsterdam, který dokázal v osmifinále Ligy mistrů po skvělém výkonu z odvety vyřadit Real Madrid. Doma přitom nizozemský klub prohrál 1:2 a do odvety tedy vůbec neměl dobrou výchozí pozici.