Prezident Barcelony Bartomeu: Dembélé je lepší než Neymar, mám pro to důkaz!

Francouzský křídelník Ousmane Dembélé byl bezprostředně po svém příchodu do Barcelony za 105 milionů eur v létě 2017 považován za obrovské zklamání. Nyní se ale v jednadvaceti letech začíná rozehrávat a v dresu Barcelony nabírá velmi solidní formu. Prezident Barcelony Bartomeu dokonce neváhá s přirovnáním k Neymarovi, ve prospěch Francouze.

Prezident Barcelony Bartomeu: Dembélé je lepší než Neymar, mám pro to důkaz!

„Neymara bychom asi zpátky nekoupili. Nechci říkat ano nebo ne, nikdy nevíte co se stane. Za peníze za něj jsme koupili Coutinha a Dembélého a Dembélé je lepší. Je prostě lepší. V Evropě se prosadil v mladším věku a já si prostě stojím za tím, že je lepší než Neymar,“ prohlásil Josep Maria Bartomeu pro španělský Sport.

„Můj sen byl hrát za Barcelonu a ten už jsem si splnil. Byl to můj sen od dětství a už je naplněný,“ vyjádřil se Neymar pro Globo TV

Jednadvacetiletý Dembélé se mezitím plně soustředí na své působení v Barceloně. Během své druhé sezóny v klubu už dal osm ligových gólů ve třiadvaceti zápasech. Navíc přidal také dvě trefy v Lize mistrů. Na posilu za 105 milionů eur je to ale stále poněkud málo. Narozdíl od Neymara je ale Dembélé držitelem titulu mistra světa. Jestli se jím někdy stane i sám Neymar? To je ve hvězdách.