United překvapivě vyřadili Paříž, v Portu rozhodovalo prodloužení

Ve středečních zápasech osmifinále Ligy mistrů se ani u jednoho z utkání fanoušci nenudili. V Paříži rozhodla penalta z nastavení druhého poločase, v Portu zase penalta z konce prodloužení.

Paříž byla favoritem zápasu s United, dokázala vyhrát zápas na Old Trafford a málokdo pochyboval o jejich postupu. United se ale vzepřeli osudu a po dobrém výkonu, dvou gólech Lukaka a gólu z penalty Rashforda v nastavení druhého poločasu dokázali "zázračně postoupit.

Porto prohrálo první zápas v Římě proti tamnímu AS 1:2 a mělo tedy co dohánět. Základní hrací doba odvety v Portugalsku skončila 2:1 a šlo se do prodloužení. Do prodloužení naskočil za hosty i český útočník Patrik Schick. Ani ten však Italům nepomohl, v prodloužení totiž rozhodl z penalty Telles.

Paris Saint-Germain - Manchester United 1:3  (12. Bernat - 2. Lukaku, 30. Lukaku, 90+4. Rahsford (pen.))
Porto - AS Řím 3:1 pp. (26. Soares, 52. Marega, 117. Telles (pen.) - 37. de Rossi (pen.))