Stoch o možném postupu do čtvrtfinále EL: Jsme velmi blízko a zároveň velmi daleko

OBSAHUJE OHLASY

2:2 na půdě Sevilly je podle Miroslava Stocha krásný výsledek, který dává jeho Slavii do odvety v Praze naději. Zkušený slovenský záložník se na tom podílel jedním přesným zásahem. Jaké měl po závěrečném hvizdu dojmy?

Stoch o možném postupu do čtvrtfinále EL: Jsme velmi blízko a zároveň velmi daleko

"Udělali jsme nějaké chyby a soupeř nás za ně potrestal. Proto je Sevilla top mužstvo nejen ve Španělsku, ale i v Evropě. Jsem však rád, že nás ty dvě chyby, které jsme udělali, nesložily, ale rychle jsme se z nich otřásli a v obou případech jsme dokázali vyrovnat," oddechl si na webu slavia.cz devětadvacetiletý odchovanec Nitry.

Za necelý týden bude v české metropoli o co hrát. "Všichni víme, že výsledek je dobrý, krásný. Jsme ale pouze v poločase, odveta za týden bude extrémně náročná. Díky skóre, které jsme tady uhráli, ale máme takovou menší výhodu, je to otevřené. Jeli jsme do Sevilly s tím, abychom v ní uhráli výsledek, který nám dá naději do odvety. To jsme splnili, za týden nás ale čeká další těžký zápas," varoval svěřenec kouče Jindřicha Trpišovského.

Přední tým LaLigy neměl v poslední době zrovna zářivé výsledky. Bylo to cítit i na evropském poli? "Nevím, možná mají trochu krizi, disponují však neskutečnou kvalitu, kterou proti nám ve více momentech ukázali. Právě proto bude odveta hodně náročná. Hráli jsme proti jednomu z nejlepších španělských mužstev, nedá se proti nim celý zápas presovat a plnit všechny úlohy a pokyny, které jsme před zápasem dostali. Ve druhé půli jsme se trochu zatáhli a Sevilla měla větší kontrolu nad hrou. Naštěstí ty šance, které měla, neproměnila," ozřejmil kolega Součka, Krále, Ngadeua a spol., jehož vyjádření si lze přečíst na stránkách slavia.cz.

A jak blízko je slavné "S" z Vršovic případnému čtvrtfinále? "Jsme velmi blízko a zároveň velmi daleko," uzavřel někdejší středopolař Chelsa, Twente, Fenerbahce, Paoku Soluň, Al Ainu či Bursasporu.