Solskjaer potvrdil zájem o hvězdu Realu. Ta už si v Manchesteru údajně koupila dům!

Solskjaer potvrdil zájem o hvězdu Realu. Ta už si v Manchesteru údajně koupila dům!

Ole Gunnar Solskjaer sice nemá jisté, že bude v příští sezóně trénovat Manchester United, i přesto se ale rozhlíží na přestupovém trhu a vyhlédl si jednu hvězdu, kterou by na Old Trafford rád přivedl? 

Solskjaer si vyhlédl Garetha Balea. Ten působí šestým rokem v Realu Madrid, tuto sezónu se mu ale zoufale nedaří a dokonce ztratil dobrou pověst u fanoušků Los Blancos. Je proto pravděpodobné, že San Bernabeu opustí. Real jej údajně bude chtít prodat a kam jinam než do Premier League by Bale mohl zamířit.

Bale by byl pro Rudé ďábly přínosem a toto angažmá by bylo výhodné i pro hráče. Některá média navíc nasvědčují, že si již Bale koupil dům v Manchesteru. A neočekává se, že by si ho kupoval jen tak pro nic za nic. Jeho přestup do Manchesteru United je na spadnutí. Real za něj bude chtít 120 milionů euro, což je částka, kterou jsou Rudí ďáblové ochotni akceptovat.

"Jako trenér vím, že kádr je potřeba aktualizovat. Mám v hlavě pár hráčů, které chci získat. Máme skvělou akademii, ale přesto budeme aktivní na přestupovém trhu. Pár pozic jistě posílíme," potvrdil nepřímo Solskjaer.

 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.