Emery? Jeho Arsenal je horší než ten Wengerův, tvrdí bývalý hráč Gunners

Emery? Jeho Arsenal je horší než ten Wengerův, tvrdí bývalý hráč Gunners

Arsene Wenger loni po dlouhých letech opustil Arsenal a jeho nástupcem se stal Unai Emery. Mnozí ho brali jako spasitele, ze začátku se mu dařilo, nyní ale Arsenal klesl na ty pozice v tabulce, které okupoval v posledních dvou letech právě za Wengera.

Gunners se navíc nedaří ani v Evropské lize. Přes BATE Borisov prošli " s odřenýma ušima" a na úvod osmifinále prohráli v Rennes 1:3. Tým, v kterém letos Petr Čech ukončí kariéru, jistě dlouhodobou krizi změnou trenéra nevymazal. Podle Charlieho Nicholase, bývalého hráče Arsenalu, právě naopak. Emeryho Arsenal je podle něj horší než ten Wengerův loňský.

"Říkám to neustále. Jsou nejisti v defenzívě a ani Petru Čechovi se příliš nedaří," říká bývalý reprezentant Skotska. "Nedaří se Tottenhamu ani Chelsea a Arsenal by toho měl využít," pokračuje autor 34 ligových branek v dresu Gunnres.

"Krutá pravda je, že Arsenal letos je horší než Arsenal loni. Emery Arsenalu vůbec nepomohl," mrzí Nicholase. Ten samozřejmě chce, aby se Arsenal kvalifikoval do Ligy mistrů. "Můžeme přeskočit i Manchester Untied. Ten má sice formu, ale před sebou mají mnohem těžší zápasy," komentuje nadále.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.