Slavia se Sevillou a v Příbrami, Sparta se Sigmou, Plzeň v Teplicích, Bayern - Liverpool, AC Milán - Inter, FA Cup!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 13. března do pondělí 18. Března? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii se Sevillou a v Příbrami, Spartu se Sigmou, Plzeň v Teplicích, Bayern Mnichov – Liverpool, FA Cup a v neposlední řadě milánské derby na San Siru mezi AC a Interem.

Slavia se Sevillou a v Příbrami, Sparta se Sigmou, Plzeň v Teplicích, Bayern - Liverpool, AC Milán - Inter, FA Cup!

 

STŘEDA 13. BŘEZNA 2019

5.30: Pozvánka na odvetná osmifinále Evropské ligy – ČT Sport.

13.30: Sestřih z úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

18.30: Ajax Amsterdam – PEC Zwole (dohrávané utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 21.00): Bayern Mnichov – FC Liverpool (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Sport. Polská TVP 1 ve 20.55 hodin.

20.25 (výkop 21.00): FC Barcelona – Olympique Lyon (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam ve 23.30 hodin.

23.05: Sestřih ze středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

 

ČTVRTEK 14. BŘEZNA 2019

7.05: Sestřih ze středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

17.30: Sestřih z úterních a středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – O2 TV Fotbal.

18.45 (výkop 18.55): Dynamo Kyjev – FC Chelsea (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.45 (výkop 18.55): FC Red Bull Salcburk – SSC Neapol (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

20.15: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 24. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 25. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.35 hodin.

20.45 (výkop 21.00): Slavia Praha – FC Sevilla (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligya sestřih ostatních čtvrtečních osmifinálových zápasů) – ČT Sport. Záznam v pátek v 8.30 hodin. 

20.45 (výkop 21.00): FC Arsenal – FC Stade Rennes (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

20.55 (výkop 21.00): Inter Milán – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Benfica Lisabon – Dinamo Záhřeb (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních osmifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1, NOVA Sport 2.

 

PÁTEK 15. BŘEZNA 2019

10.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 25. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport

11.10: Sestřih ze čtvrtečních osmifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1.

12.00: Los čtvrtfinále Ligy mistrů ve švýcarském Nyonu – O2 TV Fotbal, Eurosport 1.

13.00: Los čtvrtfinále Evropské ligy ve švýcarském Nyonu – Eurosport 1.

17.40 (výkop 18.00): FK Teplice – Viktoria Plzeň (utkání 25. kola české Fortuna:ligy) – ČT 2. ČT Sport záznam ve 22.50 hodin.

17.45 (výkop 18.00): Dukla Praha – MFK Karviná (utkání 25. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Heidenheim– Union Berlín (utkání 26. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Holstein Kiel – FC Erzgebirge Aue (utkání 26. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): OGC Nice – FC Toulouse (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.25 (výkop 20.30): Borussia Mönchengladbach – FC Schalke 04 (utkání 26. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Cagliari Calcio– ACF Fiorentina (utkání 28. kola italské Serie A) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): OSC Lille – AS Monako (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.45: FC Doncaster Rovers – FC Barnsley (utkání 38. kola třetí anglické ligy/Sky Bet LeagueOne) – Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastian – UD Levante (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

21.30: Sporting CP Lisabon – CD Santa Clara (utkání 26. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

 

SOBOTA 16. BŘEZNA 2019

12.55 (výkop 13.00): SDHuesca – Deportivo Alavés (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): Hamburger SV – MSV Darmstadt 98 (utkání 26. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.10 (výkop 13.15): FC Watford – FC Crystal Palace (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.55 hodin.

13.25: FC Leeds United – FC Sheffield United (utkání 38. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.Arena Sport 1 v 13.30 hodin, záznam v neděli v 7.00 hodin.

13.45 (výkop 14.00): Baník Ostrava –FK Mladá Boleslav (utkání 25. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

13.45 (výkop 14.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda – MFK Ružomberok (utkání 1. kola skupiny o titul slovenské Fortuna liga) – slovenská TV Orange Sport.

14.45 (výkop 15.00): Slovan Liberec – Fastav Zlín, 1. FC Slovácko – FK Jablonec (utkání 25. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.15 (výkop 15.30): ŠKF Iclinic Sereď – ŠK Slovan Bratislava (utkání 1. kola skupiny o titul slovenské Fortuna liga) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

15.25 (výkop 15.30): FC Schalke 04 – RB Lipsko (utkání 26. kola německé bundesligy) –Digi Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – Fortuna Düssledorf (utkání 26. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): AFC Bournemouth – FC Newcastle United (utkání 31. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.00 (výkop 16.15): Real Madrid – Celta Vigo (utkání 28. kola španělské La Ligy) – TV Seznam. Digi Sport 1 v 16.10 hodin.

17.00 (výkop 17.30): Sparta Praha – Sigma Olomouc (utkání 25. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

18.15 (výkop 18.20): FC Swansea City – Manchester City (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Athletic Bilbao – Atlético Madrid (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): Hertha Berlín – Borussia Dortmund (utkání 26. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

19.00: FC Sion – Grasshopper Club Curych (utkání 26. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam v neděli v 8.45 hodin.

19.45: Feyenoord Rotterdam – Willem II Tilburg (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.30 (výkop 16.00): FC Burnley – FC Leicester City (utkání 31. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): CD Leganés – FC Girona (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.50 (výkop 20.55): FC Wolverhampton Wanderers – Manchester United (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

21.30: FC Porto – CD Marítimo (utkání 26. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.30 (výkop 16.00): FC West Ham United – AFC Huddersfield Town (utkání 31. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

0.30: Sestřih ze čtvrtečních osmifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 2.

1.05 (výkop 1.00): 21.30: D. C. United – Real Salt Lake (utkání 3. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

3.35 (výkop 3.30): Los Angeles Galaxy – FC Minnesota United (utkání 3. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

NEDĚLE 17. BŘEZNA 2019

9.10: Sestřih ze čtvrtečních osmifinálových utkání Evropské ligy – ČT Sport.

10.05 (výkop 10.15): FK Viktoria Žižkov – FK Ústí nad Labem (utkání 19. kola české druhé ligy/Fortuna: národní ligy) – ČT Sport.

11.55 (výkop 12.00): SD Eibar– Real Valladolid (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

12.15: VVV Venlo– PSV Eindhoven (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): FC Janov – Juventus Turín (utkání 28. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): Bayer 04 Leverkusen – Werder Brémy (utkání 26. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

14.30: AZ Alkmaar – Ajax Amstredam (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.45 (výkop 15.00): Bohemians Praha 1905 – Slezský FC Opava (utkání 25. kola české Fortuna:ligy) – streamingO2 TV Fotbal.

14.55(výkop 15.00): Lazio Řím – FC Parma (utkání 28. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

15.00 (výkop 15.05): FC Fulham – FC Liverpool (utkání 31. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.25 hodin.

15.05 (výkop 15.00): Stade Remeš – FC Nantes (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – 1. FC Norimberk (utkání 26. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

16.00: FC Basilej – BSC Young Boys Bern (utkání 26. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2.

16.10 (výkop 16.15): Espanyol Barcelona – FC Sevilla (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

16.55 (výkop 17.00): Girondins Bordeaux – FC Stade Rennes (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00 (výkop 17.30): 1. FK Příbram – Slavia Praha (utkání 25. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

17.00: FC Wacker Innsbruck – FC Red Bull Salcburk (utkání 22. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): FC Everton – FC Chelsea (utkání 31. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.25 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Bayern Mnichov – 1. FSV Mainz/Mohuč (utkání 26. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): SSC Neapol – Udinese Calcio (utkání 28. kola italské Serie A) –Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Valencie – FC Getafe (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

18.30: FC Moreirense – Benfica Lisabon (utkání 26. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

20.25 (výkop 20.30): AC Milán – Inter Milán (utkání 28. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Real Betis Sevilla – FC Barcelona (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – Olympique Marseille (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: CD Feirense – FC Porto (utkání 25. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.50: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 25. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.15 hodin.

2.05 (výkop 2.00): Colorado Rapids – Sporting Kansas City (utkání 3. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

PONDĚLÍ 18. BŘEZNA 2019

12.55: Aktuální zpravodajství před utkáním kvalifikace ME 2020 Anglie – Česko – ČT Sport.

13.05: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 25. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

16.10: Zpravodajství před březnovými zápasy kvalifikace ME 2020 – ČT Sport.

20.00: TIKI-TAKA 25 (talk show o 25. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

20.10: Slavnostní vyhlášení slovenské ankety Fotbalista roku 2018 v Šamoríně - slovenská TV Plus.

20.25 (výkop 20.30): SC Regensburg/Řezno – SpVgg Greuther Fürth (utkání 26. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

21.35: Slavnostní vyhlášení české ankety Fotbalista roku 2018 v Praze v Divadle na Vinohradech - ČT 1.

20.40 (výkop 20.45): GFCO Ajaccio – RC Lens (utkání 29. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.45: FC Mansfield Town – FC Lincoln City (utkání 38. kola čtvrté anglické ligy/Sky Bet LeagueTwo) – Arena Sport 1.

23.00: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 25. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.