Ronaldo burcuje k pozitivnímu smýšlení. Nebude ale Atlétiko katem kouče Allegriho?

Před týdnem jsme se dozvěděli jména čtyř postupujících v aktuálním ročníku Ligy mistrů. Zbývá stejný počet místenek, aby bylo čtvrtfinále plně obsazeno. Již v úterý se dozvíme jména dalších dvou celků, kteří mezi osm vyvolených proniknou. Portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo věří, že i jeho Juventus se tam ocitne, přestože bude před vlastním publikem muset dohánět dvoubrankové manko.

Ronaldo burcuje k pozitivnímu smýšlení. Nebude ale Atlétiko katem kouče Allegriho?

Úvodní klání v Madridu dopadlo lépe pro španělský klub, který nakonec vyhrál 2:0. Však také duel doprovázely emoce, které se rozebírali v médiích a sociálních sítích ještě pár dní potom. Lví podíl na tom měl například argentinský kouč Diego Simeone, který slavil branku otočen do hlediště s rukama v rozkroku a dával tak fanouškům najevo, že jeho tým má koule.

Ronaldo se vrátil do Madridu, ale na půdě bývalého městského rivala vyšel se svými spoluhráči střelecky naprázdno. Frustrovaný poté ukazoval pět prstů, kterými dával najevo, že má na svém kontě už pět triumfů v Lize mistrů, zatímco Atlétiko žádný. V Itálii se navíc proslýchá, že pokud Stará dáma v této soutěži vypadne, tak kouč Allegri dostane sbohem a jeho roli převezme Antonio Conte.

„Uděláme vše, co je v našich silách, abychom Atlétiko porazili. Nikdo nečekal, že první utkání prohrajeme 0:2. Takový je ale fotbal, proto se i v odvetě může stát cokoliv,“ nechal se slyšet střelecký klenot turínského giganta. „Fanoušci musí myslet pozitivně. Potřebujeme vaší pomoc. Pokud bude stadión s námi, věřím, že nás úspěch nemine. Atlétiko bude hrát opatrně a nic neriskovat, ale naše odhodlaní je veliké,“ dodal Ronaldo.