Šoumen Marcelo měl na tréninku Realu roztržku se soutěživým Ramosem, bitce zabránili až jejich spoluhráči

Real Madrid sice proti Valladolidu splnil roli favorita a přiblížil se druhému Atlétiku na rozdíl pěti bodů, nicméně škraloup z posledních výsledků na San Bernabéu stále nezmizel.

Šoumen Marcelo měl na tréninku Realu roztržku se soutěživým Ramosem, bitce zabránili až jejich spoluhráči

Trenér Santiago Solari například po venkovní výhře 4:1 (které se neúčastnil Gareth Bale, jenž je zas a znovu na marodce, tentokráte kvůli kotníku) uvedl, že neumí odpověď na otázku, zdali šlo o jeho poslední zápas na lavičce Bílého baletu.

Autor dvou gólů a jedné asistence, který už je v této sezoně LaLigy na 13 trefách, se však šéfa lavičky zastal a jeho předčasnému konci se brání. "Doufám, že Solari zůstane do konce sezony. Kdybychom nepodporovali trenéra, nehráli bychom jako proti Valladolidu. Proč nyní měnit trenéra? Do konce sezony nás čeká ještě jedenáct zápasů, doufáme v jeho setrvání," zastal se nynějšího kormidelníka francouzský snajpr Karim Benzema.

O víkendu navíc ze španělské metropole přilétl další důkaz, že má kabina do jednotnosti daleko a atmosféra není v momentálně třetím celku LaLigy zrovna růžová...

Důkaz je zde: Když kouč Solari během tréninkové jednotky rozdělil své svěřence na dvě mužstva a nechal je mezi sebou odehrát modelový zápas, za kapitány zvolil Sergia Ramose a Marcela.

Když třicetiletý brazilský bek okázale oslavoval výhru svého družstva, o dva roky starší španělský stoper se urazil a následně svého kolegu zahrnul urážlivými slovy.

Jak zaznělo v listu Marca, v Madridu došlo k několikaminutové slovní přestřelce, s tím, že možnému fyzickému kontaktu zabránili až další hráči Realu.

Kapitán Ramos se po utkání k incidentu nevyjadřoval, ovšem potvrdil, že se z výsledkové i herní krize nevymaňuje snadno. "Je to nároční pro každého, pro nás hráče i pro celý realizační tým. Prohry s Barcelonou v LaLize i Španělském poháru a Ajaxem v Lize mistrů v nás zanechaly stopy. Trenér je v komplikované situaci, protože věci nefungují podle našich představ. Věřím, že výhra ve Valladolidu pro nás bude povzbuzením do zbytku sezony," vzkázal před sobotním kláním s Celtou mistr světa i Evropy z let 2008, 2010 a 2012, jenž je součástí Realu od roku 2005.