Žižkovští hráči se omluvili za ostudu v Brně. Každému v kotli zaplatí lístek na příští kolo včetně občerstvení

Žižkovští hráči se omluvili za ostudu v Brně. Každému v kotli zaplatí lístek na příští kolo včetně občerstvení

Poslední tým FNL z Žižkova vstoupil do jarní části domácím přejetím Prostějova (4:1) a na první pohled se zdálo, že všechny podzimní trable Viktorie budou během odvet zapomenuty.

K velmi rychlému vystřízlivění však došlo již za pár dní, neboť soubor trenéra Miloše Sazimy inkasoval na půdě Zbrojovky Brno ostudných šest branek a i nadále se krčí na šestnáctém místě se třinácti body.

Hráči, kteří v dosavadní sezoně okusili tříbodový zisk pouze třikrát, se tento týden připravují na nedělní 19. kolo proti Ústí nad Labem a zklamaným příznivcům, kteří s nimi absolvovali výjezd na hřiště exligového souboru, se neváhali omluvit...

"Hráči FK Viktorie Žižkov se omlouvají všem svým fanouškům za velmi špatný výkon v minulém zápase na půdě Zbrojovky Brno," zaznělo na oficiálních stránkách fkvz.cz.

Fanoušci se navíc můžou těšit na odškodné. V jakém smyslu? "Všem těm, kteří absolvovali výjezd do moravské metropole, zaplatí navíc vstupenku na další zápas s Ústím nad Labem včetně zajímavého občerstvení. Celý tým věří, že si co nejdříve napraví reputaci," uvedl web fkvz.cz.

Opluštil, Bazal, Súkkenník, Tusjak Elvis Mashike a spol. tak mají o další motivaci postaráno. Tím spíš, že na MFK Chrudim a FC MAS Táborsko ztrácí pouhý bod, což je pořád velmi hratelné.