Zidanův šestijmenný seznam letních posil?!

Návrat Zinedina Zidana do Realu Madrid je velkým tématem. Francouzský kouč přichází zachránit potápějící se loď, která po jeho loňském odchodu začala velmi rychle nabírat vodu a klesat ke dnu. Vše vyvrcholilo před několika dny, když bílý balet vypadl z Ligy mistrů po domácím debaklu s Ajaxem, v Copa del Rey mu vystavila stopku Barcelona a stejný soupeř kráčí i za mistrovským titulem. Co bude „Zizou“ na San Bernabéu měnit?

Zidanův šestijmenný seznam letních posil?!

Jedna věc je z pohledu fanoušků Los Blancos pozitivní. Na změny je času dost. Sezona je totiž již několik měsíců před svým koncem ztracená, takže je spousta času na přípravu na příští ročník.

Zidane se po deseti měsících vrací na lavičku klubu, se kterým přepisoval historické tabulky. Realu se totiž pod jeho vedením jako prvnímu týmu v historii podařilo obhájit titul v Lize mistrů a v loňském roce přidal madridský velkoklub dokonce třetí triumf v řadě. Ten čtvrtý ale zcela jistě nezapíše.

Hráči vypadali jako by neměli motivaci, hráli bez zápalů a nepřesnost střídala nepřesnost. I proto by v létě mělo dojít k pořádnému provětrání kabiny. Podle francouzského Le10Sport už má Zidane vypracovaný seznam s šesti jmény, které by v kabině rád za několik měsíců přivítal.

Jedním z klíčových postů bude útočník, který dokáže nahradit góly Cristiana Ronalda. Není se proto co divit, že se na seznamu objevily jména Kyliana Mbappého, Edena Hazarda, Sadia Maného a Harryho Kanea.

K tomu přidal Zidane svého krajana a klíčového muže současného Manchesteru United Paula Pogbu a místo Marcela na levý kraj obrany by rád Lucase Hernandeze.