PSG to zase nevyšlo. Prchnou Neymar s Mbappém? Tuchel se toho nebojí

PSG to zase nevyšlo. Prchnou Neymar s Mbappém? Tuchel se toho nebojí

Hvězdami napěchovaný kádr a zase nic. Paris Saint-Germain si na úspěch v Lize mistrů bude muset počkat minimálně do příští sezony. V té letošní totiž francouzskému celku vystavil stopku Manchester United, který dokázal v Parku princů smazat dvoubrankové manko z domácího duelu a vítězstvím 3:1 si zajistil postup. Buffonovo čekání se tak protahuje a nadšené nejdou ani další hvězdy v čele s Neymarem a Kylianem Mbappém. Bude to znamenat jejich konec v PSG?

Nespokojenost hráčů v současném působišti je živnou půdou pro přestupové spekulace. Však čím dál tím častěji zaznívají hlasy například z Realu Madrid, že by minimálně jednoho z hvězdné ofenzivní dvojice na San Bernabéu rádi přivítali. Zvlášť poté, co se kormidla bílého baletu znovu ujal Zinedine Zidane.

Trenér Pařížanů Thomas Tuchel ale s ničím takovým nepočítá. „To je naprosto normální, protože Neymara, Mbappého, Verrattiho nebo Marquinhose chtějí všichni. Tyto spekulace mě nechávají klidným,“ hlásil po úterním vítězství nad Dijonem 4:0 německý kouč.

„Jsou to špičkoví hráči a všichni jsou naši. To je důležité,“ pokračoval Tuchel, který si pochvaloval způsob, jakým se jeho svěřenci dokázali oklepat z šokujícího vyřazení z Ligy mistrů a na scéně Ligue 1 opět zabrali.

„Hodně jsme o utkání s United mluvili. Proti Dijonu jsme ukázali kvalitu, dali jsme čtyři branky a vytvořili jsme si další šance. Byl to nejlepší způsob, jakým reagovat na vyřazení z pohárové Evropy,“ uzavřel Tuchel.