Chorý po letenské kudle do zad: Teď je jen na nás, abychom ukázali, že o titul stále můžeme bojovat

Pětadvacáté ligové kolo zavane druhou Viktorii na půdě desátých Teplic. Hráči úřadujícího domácího šampionu se budou chtít v pátek na Stínadlech rehabilitovat za nedávnou vysokou porážku v letenské Generali aréně.

Chorý po letenské kudle do zad: Teď je jen na nás, abychom ukázali, že o titul stále můžeme bojovat

"Jedeme do Teplic vyhrát, protože máme fanouškům co vracet. Slavia nám opět unikla o více bodů, na Spartě jsme dostali kudlou do zad, nezvládli jsme to. Teď je jen na nás, abychom ukázali, že o titul stále můžeme bojovat," burcoval bývalý mládežnický reprezentant Česka Tomáš Chorý.

Jakou kvalitu mají v jeho očích severočeští Skláři? "Teplice jsou kvalitní mužstvo, ale my nejsme v situaci, ve které bychom měli hledět na soupeře," doplnil exolomoucký dlouhán, jehož slova vyšla na stránkách fcviktoria.cz.

Co bude třeba k návratu na cestu, která znamená plný bodový zisk? "Důležité hlavně bude, abychom již od úvodu hráli agresivněji, více v soubojích, abychom si věřili. Určitě by nám pomohl rychlý vstřelený gól. I když jsme na Spartě dostali čtyři góly, tak jindy máme skvělou defenzivu, takže by pomohlo vzadu udržet nulu. Věřím, že s tímto vším budeme moci uspět," pokračoval na webu fcviktoria.cz kolega Limberského, Petržely, Hrušky a spol.

Po teplickém výjezdu je na programu reprezentační pauza. "Na oddych se těším, bude důležité nabrat síly, abychom pokračovali v boji o titul. Každý máme v hlavách to, že chceme sbírat body a držet se Slavie zuby nehty. Uděláme pro to všichni maximum a věřím, že nás fanoušci budou podporovat," uzavřel svěřenec pětapadesátiletého odborníka Pavla Vrby, který zasáhl v aktuálním ligovém ročníku do šestnácti zápasů a osm pobytů v základní sestavě dokázal přetavit ve čtyři přesné zásahy, což je na nejvyšší úrovni jeho nový prvoligový rekord.