Vondrášek kvůli koncentrované Viktorii vyzývá k návštěvě Stínadel: Každý fanoušek, který přijde, je znát

Teplický soubor, který se nalézá čtyři body nad sestupovým pásmem, má před sebou jeden z jarních svátků, který vypukne v pátek od 18:00. V rámci 25. kola dorazí do AGC Arény na Stínadlech Viktoria Plzeň.

Vondrášek kvůli koncentrované Viktorii vyzývá k návštěvě Stínadel:  Každý fanoušek, který přijde, je znát

"Vidíme, že se spodek dotahuje, na druhou stranu to nahoru také není daleko. Chceme se posunout výš. Zápasy, ve kterých půjde o šest bodů, nás teprve čekají, ale vůbec tím nechci říct, že Plzeň budeme dávat na druhou kolej, to vůbec ne. Chceme bodovat i proti ní," upozornil zkušený obránce Tomáš Vondrášek, jenž v minulém kole absentoval kvůli karetnímu trestu.

Jednatřicetiletý zadák s minulostí v Ústí nad Labem či Baníku Sokolov vyzývá příznivce žlutomodrých barev k návštěvě stadionu. Potřebný bude každý hlas a každá podpora. "Teplický stánek je specifický tím, že je každý fanoušek, který přijde, znát. Budeme rádi, když jich bude v pátek v hledišti co nejvíce, když nás budou povzbuzovat. Už jsme se přesvědčili, že je jejich podpora potřeba. Když je hezká atmosféra, hraje se hráčům lépe, to je známá věc," ozřejmil.

Spolu s jeho osobou se vrací na hřiště i Jakub Hora, který stál taktéž za karty. Admir Ljevakovič však zůstává v trestu a otazník visí nad zraněným tandemem Trubač a Krob. "Budeme si s tím muset poradit," doplnil asistent Pavel Drsek.

"Plzeň k nám přijede koncentrovaná. Všichni budou v pozoru, už takhle těžký zápas bude pro nás o to těžší. Plzeň musí vyhrát každý zápas, ale my hrajeme doma, také chceme bodovat," pokračoval na stránkách fkteplice.cz blízký spolupracovník Stanislava Hejkala.