Já a Bayern? Takovou potřebu nemám a věřím, že ještě dlouho mít nebudu, hlásí strůjce liverpoolských úspěchů Klopp

Slovutný Bayern Mnichov byl v Lize mistrů zastaven již v osmifinále (německý fotbal mimochodem nebude mít svého zástupce ve čtvrtfinále po dlouhých jedenácti letech), o což se postaral Liverpool, který dokázal vyloupit bavorskou Allianz Arenu.

Já a Bayern? Takovou potřebu nemám a věřím, že ještě dlouho mít nebudu, hlásí strůjce liverpoolských úspěchů Klopp

Třiasedmdesátiletá legenda Bayernu Franz Beckenbauer poté vynesla slova, která určitě nepovzbudila současného šéfa mnichovské lavičky Nika Kovače a možná kapku znejistěla liverpoolské představitele...

Co přesně čtyřnásobný nejlepší fotbalista Německa prohlásil? "Přál bych si, aby se Jürgen Klopp stal jednou trenérem Bayernu. On a Bayern, to by byl vrchol. On Němcům ukázal, co je to rychlý, atraktivní fotbal," citoval web sport.cz slova "Císaře".

A co reakce někdejšího stratéga Mainzu a Borussie Dortmund, který nepatří mezi přelétavé trenéry a na klubových adresách se zdržuje řadu let, což už platí i pro Reds z Anfield Road? Zatím se na Säbener strasse příliš nehrne.

"Pokud o mně mluví Franz takto pozitivně, jsem velice šťastný. Stejně jako moje matka. Poprvé jsem ho viděl na mistrovství světa 1974 a byl vždy mým idolem, na čemž se nic nemění. Ale takovou potřebu nemám a věřím, že ještě dlouho mít nebudu," vzkázal nynější šéf Maného, Salaha, Firmina a spol., který se dokázal v minulé sezoně Champions League dostat se svým výběrem až do finále.