Ochutná Škrtel atmosféru Serie A? V jednom dresu by se mohl potkat s Kuckou

Martin Škrtel nedávno na Slovensku ukončil svou reprezentační etapu a za pár měsíců může skončit také ve Fenerbahce Istanbul, se kterým by nemusel prodloužit stávající kontrakt.

Ochutná Škrtel atmosféru Serie A? V jednom dresu by se mohl potkat s Kuckou

Bývalý stoper Zenitu Petrohrad či Liverpoolu, jenž byl v zimním okně spojován s odchodem do Barcelony i Juventusu Turín, může být v létě volným hráčem a zažít ještě jeden relevantní přestup...

Stoper, jenž působí na turecké misi od roku 2016, mohl jít i za exotikou. Finančně lukrativní nabídku klubu ze Saudské Arábie však podle Mithata Halise ze společnosti Stars and Friends, v níž působí také jeho agent Karol Csontó, odmítl.

"Tamní klub Al-Ahli Džidda mu nabídl roční plat 5,5 milionu eur, Škrtel však nabídku neakceptoval," citoval server sme.sk slova Halise.

Velezkušený střední obránce naopak uvažuje nad tím, že by si poprvé v životě zahrál Serii A. Stejný manažer totiž uvedl, že uvažuje nad nabídkou z Apeninského poloostrova.

"Mohl by dospět k dohodě s Parmou," zakončil sme.sk citovaný Halis, s tím, že pokud by na jeho slova opravdu došlo, Škrtel by se mohl potkat v jednom trikotu s krajanem Jurajem Kuckou, jenž se z Turecka do Itálie odebral letos v lednu a onen transfer si nemůže vynachválit.