Kolář: Doufám v anglické týmy Chelsea a Arsenal. Přehrávali jsme Sevillu, můžeme potrápit každého

Kolář: Doufám v anglické týmy Chelsea a Arsenal. Přehrávali jsme Sevillu, můžeme potrápit každého
OBSAHUJE VIDEO

Slavia dokázala v osmifinále EL vyřadit pětinásobného vítěze soutěže ze Sevilly a v tuto chvíli se může těšit na čtvrtfinálový los. Gólman Ondřej Kolář, který se pod postup nad favoritem podepsal několika skvělými zákroky, byl pochopitelně nadšen...

"Je to krásné, kdyby to člověk řekl před tím dvojzápasem, tak tomu nevěří. Mysleli jsme si ale, že na Sevillu máme a předvedli jsme, že je tomu tak. Vůbec nás nepřehrávali, ale ukázala se jejich síla právě v tom, že dali gól z té jediné šance, kterou si v prodloužení připravili. Je samozřejmě štěstí, že se nám povedlo dát gól v poslední minutě, celý zápas jsme ale hráli dobře a v prodloužení jsme byli lepší tým. Soupeř odešel fyzicky a my jsme to zvládli, za což jsem hrozně rád," pochvaloval si kolega Deliho, Krále, Škody a spol.

Oslav v kabině se ovšem neúčastnil. Proč? "Já u nich bohužel nebyl, protože jsem musel jít na dopingovou kontrolu. Nevím, co se v kabině dělo, muselo to ale být něco neuvěřitelného. Takové zápasy jako proti Seville se nevyhrávají každý den, budeme na to ještě dlouho vzpomínat. A vítězný gól v poslední minutě? Bylo to krásné, nádherné, viděli jste to sami. Všichni běželi ke kotli, i já jsem tam utíkal. Zkrátka nepopsatelný moment, taková věc se nám možná už nikdy nestane, porazit takhle výborný tým gólem v poslední minutě prodloužení. Úžasná chvíle," přiznal na webu slavia.cz svěřenec kouče Jindřicha Trpišovského.

A co čtvrtfinálové přání? "Stejně jako Vladimír Coufal doufám v anglické týmy, je tam Chelsea a Arsenal. Jsem přesvědčený o tom, že můžeme hrát s každým. Přehrávali jsme Sevillu, myslím si proto, že můžeme potrápit každého," uzavřel webem slavia.cz citovaný čtyřiadvacetiletý strážce svatyně s minulostí ve Slovanu Liberec.