Náhrada za Balea? Zidane ukázal prstem na jedno jméno. Mělo by být zadarmo!

Náhrada za Balea? Zidane ukázal prstem na jedno jméno. Mělo by být zadarmo!

Zinedine Zidane údajně na nabídku Realu Madrid kývnul proto, že mu Bílý balet slíbil nemalé finanční prostředky na to, aby v létě koupil posily. Tu první, kterou si podle jistých médií vybral, by ale mohl mít úplně zadarmo.

Jedná se o Jamese Rodrígueze. Ten současně působí v Bayernu Mnichov, kde ale pouze hostuje z Realu Madrid a ona zápůjčka končí právě na konci sezóny. Jenže Bayern se nechal slyšet, že by kolumbijského univerzála rád odkoupil natrvalo. V rámci hostování je totiž zahrnuta i opce, tu ale Real Madrid podle všeho může zrušit.

Jenže paradoxně to byl právě Zidane, kdo Jamese z Realu Madrid vyhnal. Francouzský kouč dával důvěru hlavně defenzivnímu záložníkovi Casemirovi, který v základní sestavě nahradil ofenzivně lazeného Jamese. Ten poté plnil roli náhradníka a v roce 2017 mu došla trpělivost, proto vyslyšel nabídku Bayernu, který tehdy koučoval Carlo Ancelotti, jenž jej do Realu přivedl a pod nímž zažil nejlepší sezónu v Realu.

Nyní je ale situace zcela opačná. Ronaldo je z klubu pryč a na odchodu je i Gareth Bale, proto by nyní pro Jamese byl na San Bernabeu prostor. Nejspíše by zde nastupoval na křídle a zdědil by tak pozici Garetha Balea, který podle všeho tým opustí.

Francouzský trenér tak nejspíše ušetří nemalé peníze, které by James za jiných okolností stál. Jak tedy využije zbylu částku? Přijde další útočná hvězda, vsadí trenér na mladíky, jako to dělal dříve, či se dočkáme překvapení?