Nechápu to. Připravovali jsme se na něco a pak to neaplikovali, říká po Teplicích naštvaný Vrba

OBSAHUJE OHLASY

Viktoria Plzeň po prohře 0:4 na Spartě podlehla hned týden poté Teplicím 1:2. Žádná tragédie ale na Stínadlech neproběhla, Viktoriáni v zápase dominovali a zasloužili si vyhrát, neproměnili však vícero šancí a Teplice se štěstím, jak uznal i trenér Hejkal, zvítězily 2:1.

Nechápu to. Připravovali jsme se na něco a pak to neaplikovali, říká po Teplicích naštvaný Vrba

Teplice hru ovládly především kvůli produktivitě. "Ze dvou střel na bránu daly dva góly," mínil Patrik Hrošovský, střelec jediné branky Plzně. S tím ale nesouhlasí trenér Plzně Pavel Vrba. "Ve skutečnosti je problém to, že v prvním poločase Teplice hrály to, na co jsme se přesně připravovali a přesto tomu nedokázali zabránit. Jakoby půlka hráčů na té přípravě vůbec nebyla," říkal naštvaně.

"V útoku to špatné nebylo, ale když nedáváte góly, nemůžete vyhrávat. Teplice byly produktivní a tak vyhrály," pokračoval šéf lavičky plzeňské Viktorie. Hráči i trenér Teplic samozřejmě moc dobře ví, že Teplice celý zápas tahaly za kratší konec provazu. "Jsem rád za výhru a za to, že jsme ustáli neskutečný tlak Plzně," prozradil muž zápasu a autor branky Pavel Moulis.

„Uvědomujeme si, že ve druhém poločase jsme byli pod drtivým tlakem a přežili jsme klinickou smrt. Ale šli jsme štěstí naproti a vyhráli, takže jsme spokojeni," pokračoval poté kouč Sklářů Stanislav Hejkal. "Plzeň má svoji kvalitu. Brzo jsme dostali kontaktní gól a přežili hodně šancí soupeře. Jsou to pro nás mimořádně cenné tři body," pokračoval.