Agüero je připraven opustit Etihad Stadium, pokud mu zavolají z tohoto klubu, říká hráčův otec

Agüero je připraven opustit Etihad Stadium, pokud mu zavolají z tohoto klubu, říká hráčův otec

Sergio Agüero je jednou z mála legend Manchesteru City, i jeho čas se ale pomalu chýlí ke konci a možná by Etihad Stadium mohl opustit už letos v létě. Existuje prý ale pouze jeden klub, kam by chtěl Agüero zamířit.

Třicetiltý útočník hraje za Manchester City od roku 2011 a s týmem vyhrál třikrát Premier League. Před tím strávil pět sezón v Atleticu Madrid, s kterým ovládl Evropskou ligu. Za Citizens zaznamenal slušných 161 branek v Premier League a patří k symbolům této éry Citizens poté, co klub koupili movití arabští šejkové.

Ještě před angažmá v Madridu hrál za klub Independiente. Za tento tým z předměstí Buenos Aires debutoval už v 15 letech! Strávil zde tři sezóny a v 54 ligových zápasech vstřelil 23 branek. Zrodila se hvězda. Právě Independiente je podle hráčova otce jediný klub, za který by Agüero chtěl ještě někdy nastoupit.

"Sergio se chce vrátit, ale musí to být oboustranné. Independiente mu musí zavolat. Pokud se mu ozvou, tak jsem si jistý, že Agüero stanoví termín, kdy se do Argentiny vrátí," praví otec argentinského reprezentanta. "Zatím se nám ale žádný klub neozval," pokračoval.

V úvahu připadá i to, že Agüero opustí Etihad Stadium už letos v létě, jako pravděpodobná varianta se to ale zatím nejeví.