Zůstáváme nohama na zemi, krotí euforii Horejš po senzačním obratu s Brnem

Lídr druhé ligy, Dynamo České Budějovice, má našlápnuto k tomu, aby se po pár letech vrátil mezi elitu. Důkazem toho je i vydřené vítězství nad Zbrojovkou Brno, kdy Dynamo otočilo utkání z 0:2 na 3:2. 

Zůstáváme nohama na zemi, krotí euforii Horejš po senzačním obratu s Brnem

Brno, kterému se po sestupu moc nedaří a nevypadá to, že by se hned po roce vrátilo do první ligy. Budějovice se ve FNL musely ohřát mnohem déle, letos by jim ale návrat konečně mohl vyjít. A to i přesto, že letos přímo postupuje pouze vítěz ligy. Na druhou Jihlavu má ovšem tým trenéra Horejše pohodlný čtyřbodový náskok. A druhý a třetí tým navíc bude hrát baráž...

Trenér Horejš ovšem nechce, aby už jeho tým považovali teď za prvoligový. "Jsme moc šťastní, že jsme zápas zvládli. Byl to jeden z krůčků k tom, abychom sezonu zvládli. Nicméně zůstáváme stále nohama na zemi," nechal se slyšet veselý David Horejš.

„Musím poděkovat divákům, kteří přišli. A ti, kteří přišli, prožili krásný fotbalový večer. Nezačali jsme špatně, ale Brno nás trestalo. O poločase jsme dali do hry druhého útočníka a smekám před klukama, že zápas nevzdali a otočili to. Kluci si zaslouží poděkování," hodnotil nadále utkání se Zbrojovkou.