Opustí Gerrarda? O svěřence legendárního fotbalisty soupeří několik klubů z Premier League

Steven Gerrard ve Skotsku rozjíždí svou trenérskou kariéru a k úspěchům mu výrazně pomáhá útočník Alfredo Morelos. Gerrard by jej ale brzy mohl ztratit, o Kolumbijce se totiž zajímá vícero klubů z Premier League.

Opustí Gerrarda? O svěřence legendárního fotbalisty soupeří několik klubů z Premier League

Morelos po odchodu z Jižní Ameriky působil ve finském HJK Helsinki, od roku 2017 je členem právě družiny, kterou současně koučuje Steven Gerrard. Ten v Premier League působil několik mnoho let, nikdy ji ovšem nevyhrál. Titul v Lize mistrů s Liverpoolem a jeho věrnost tomuto klubu ale nikdy žádný fanoušek anglické kopané nezapomene...

Dobrá hráčská vizitka ale neznamená, že z něj bude úspěšný manažer. Může klidně dopadnout jako Zidane, ačkoliv tak úspěšný start nemá zatím nikdo. Na druhé straně může být ale i Diego Maradona, jenž jako trenér zklamal všude. Ztráta světového útočníka by jej ale mohla nepříjemně, ač ne nějak zásadně, ovlivnit.

O Morelose, jenž v 60 ligových zápasech ve skotské lize skóroval 31krát, stojí vícero klubů z Premier League. V čele závodu o kolumbijského kanonýra je ovšem Leicester City, jenž nově trénuje Brendan Rodgers. Rodgers v Liverpoolu mimochodem trénoval i Stevena Gerrarda. O Morelose ale kromě Lišek stojí i West Ham, Fulham a Newcastle United.