Začal hon na Hazarda. Chelsea zatím odolává!

Začal hon na Hazarda. Chelsea zatím odolává!

Věci se daly do pohybu. Alespoň v Realu Madrid podle belgického HLN. Bílý balet měl v pondělí poslat do Chelsea nabídku na Edena Hazarda ve výši 82 milionů liber. Tu ovšem Blues s díky odmítli. Pod 100 milionů totiž jít nehodlají. Ideálně si představují částku okolo 120 milionů eur.

Dlouhodobý zájem Realu o Edena Hazarda není žádným tajemstvím. Ostatně Los Blancos o belgického reprezentanta v minulosti již několikrát usilovali. Nyní ale mají slušnou šanci uspět. Do karet jim hrají především dva faktory.

Prvním je vážný zájem samotného hráče, druhým pak blížící se konec jeho smlouvy. Osmadvacetiletý rychlík má totiž na Stamford Bridge kontrakt jen do léta příštího roku a k prodloužení se vůbec nemá. Jen od začátku roku už odmítl několik návrhů na prodloužení.

Pokud na něm chce Chelsea něco vydělat, musí ho prodat co nejdřív. V létě za něj může dostat ještě velmi slušné peníze. V zimě už to bude slabší a za necelý rok a půl by šel zdarma.

V Realu by měl být náhradou za Cristiana Ronalda, alespoň co se pozice týče. Z hlediska gólové potence už to ale tak slavné nejspíše nebude, protože Hazard není žádným extra kanonýrem, který by rok co rok dával 40 branek. V jeho případě by polovina tohoto čísla byla úspěchem.