Nespokojený Arsenal bude Barceloně vracet její majetek, jenž v Premier League nezáří

Ačkoliv je kmenový záložník Barcelony Denis Suárez momentálně zapůjčen v londýnském Arsenalu, na tamním Emirates Stadium mu příliš pšenka nekvete a jeho situace se i nadále zamotává.

Nespokojený Arsenal bude Barceloně vracet její majetek, jenž v Premier League nezáří

Pětadvacetiletý středopolař si sice z Camp Nou vynutil hostování kvůli většímu hernímu vytížení, nicméně to se mu nedostává ani na nové adrese v Premier League.

K tomuto datu nastoupil za Kanonýry pouze v šesti případech, s tím, že nejdéle pobyl na hřišti čtyřiadvacet minut v neúspěšném duelu proti Manchesteru City.

Jak zaznělo v ostrovním tisku včetně listu The Sun, technicky laděný Španěl se k tomuto datu herně neosvědčil a podle všeho se chce co nejdříve vrátit do katalánské metropole.

Spokojený samozřejmě není ani Arsenal, který dal za jeho půlroční hostování 1,5 milionu eur. To, že by na něj za pár měsíců uplatnil opci ve výši 25 milionů eur, se v současnosti jeví jako utopie.

Ještě před svým odchodem do Anglie podepsal Suárez s Barcou novou smlouvu do června 2021. To, že by se snažil uchytit právě v kádru lídra LaLigy, se také nejeví jako příliš pravděpodobné. Už v minulosti se totiž psalo o jeho konfliktech s hlavním trenérem Ernestem Valverdem.

Nynější spoluhráč Petra Čecha mimochodem v minulosti prošel například Sevillou či Villarrealem. Že by to byl další z možných scénářů?