Nespokojený Renato Sanches je netrpělivý a vyhrožuje odchodem: Chci hrát, možná v jiném týmu

Jednadvacetiletý portugalský reprezentant Renato Júnior Luz Sanches měl naposledy pravidelné herní vytížení ještě v sezoně 2015/2016, když oblékal trikot portugalské Benfiky.

Nespokojený Renato Sanches je netrpělivý a vyhrožuje odchodem: Chci hrát, možná v jiném týmu

Po přestupu do Bayernu Mnichov však mezi základní stavební kameny nepatří a nic na tom nezměnil ani minulý seoutěžní ročník, v rámci něhož byl zapůjčen do Swansea City.

Právě probíhající období 2018/2019 jen potvrdilo výše zmíněné - k tomuto datu zasáhl v bundeslize jen do čtrnácti zápasů, s tím, že mezi jedenácti vyvolenými jeho jméno figurovalo čtyřikrát a dohromady strávil na trávnících 501 minut čistého času bez gólového vyústění.

Také proto přemýšlí perspektivní křídelní o konci v bavorské Allianz Areně, do které přišel po zisku titulu mistra Evropy za 35 milionů eur a stal se historicky nejdražším mladíkem, který kdy do Německa dorazil.

"Nejsem spokojený. Tvrdě pracuji, ale pořád jsem nedostal pořádnou příležitost," postěžoval si krajan Cristiana Ronalda, který nedostal tolik prostoru jako Thiago Alcantara, Serge Gnabry či Leon Goretzka.

Léto 2019 může být termínem, kdy ve slavné značce skončí a půjde o dům dál. "Musím se rozhodnout, co pro mě bude nejlepší. Chci hrát, možná v jiném týmu," zakončil na stránkách Kickeru současný svěřenec Nika Kovače, který v zimním přestupovém období stornoval možné námluvy s Paris Saint-Germain.