Nejmladší z Hašků má prý technické parametry na to, aby hrál v budoucnu v TOP 5 evropských ligách

Nejmladší z Hašků má prý technické parametry na to, aby hrál v budoucnu v TOP 5 evropských ligách

O čerstvě dvaadvacetiletém středopolaři vršovických Klokanů Filipu Haškovi se ví již od sezony 2016/2017, kdy hostoval v druholigové Vlašimi, nicméně první sezonu na prvoligové mapě zažívá hráč Bohemians 1905 až od loňského léta.

Podle agentury Global Sports, která sparťanského odchovance s krátkou minulostí v Dynamu České Budějovice zastupuje již od podzimu 2015, by však Ďolíček v žádném případě nemusel být jeho konečnou stanicí...

"Věříme, že je to hráč, který může mít velmi úspěšnou kariéru v České republice, ale i v zahraničí," přednesli na konto člena zajímavé fotbalové rodiny na serveru ruik.cz sourozenci Zíkové.

Proč sází právě na syna kouče Bohemky a mladšího bratra sparťanského záložníka? "Na naše poměry se jedná o typologicky netypického hráče, v čemž vidíme jeho velké přednosti. Filip je velmi technický, rychlý a umí to velmi dobře s balonem. Svým pojetím nám připomíná spíše španělské či italské hráče. U Filipa vidíme šanci, že by mohl do budoucna hrát některou z TOP pěti evropských fotbalových soutěží, protože na technické úrovni na to určitě parametry má," uzavřel stránkami ruik.cz citovaní potomci známého manažera Pavla Zíky.

K tomuto datu má bývalý mládežnický reprezentant Filip Hašek na kontě více než 50 vystoupení ve druhé a 21 startů v první lize.