Pogba přiznal lásku k Realu a Keane ihned zareagoval: Vyhoďte už konečně toho manipulátora z mého klubu!

Pogba přiznal lásku k Realu a Keane ihned zareagoval: Vyhoďte už konečně toho manipulátora z mého klubu!

Jak ještě více zlomit srdce fanoušků Rudých ďáblů? Třeba tím, že veřejně přiznáte svou lásku a touhu hrát za konkurenci! Téhož prohřešku se dopustil Paul Pogba, který to od příznivců United teď řádně schytává!

Aniž bychom museli chodit kolem horké kaše, tak už předem víme, že když byl ještě koučem Manchesteru United José Mourinho, vypadalo to tak, že se Pogba bude co nevidět z klubu stěhovat.

Jakmile však portugalský manažer odešel (byl propuštěn), pak se celá událost uklidnila, ovšem to jsme ještě netušili, že to bylo jenom na chvilku. Šestadvacetiletý záložník s francouzskými kořeny opět projevil jisté zaječí úmysly, které lámou srdce jindy věrných fanoušků.

„Jak jsem vždy říkal, hrát za Real Madrid je splněným snem. Nejenom pro mě, ale pro každého hráče. Je to jeden z největších klubů na světě a navíc je (opět) trénuje Zinédine Zidane. Působit pod ním, to krásné pro každého, kdo miluje fotbal. Pro nyní jsem sice hráčem Manchesteru, kde mě to baví, ale člověk nikdy neví, co mu přinese jeho budoucnost,“ přiznával otevřeně.

A jak už bylo naznačeno, po této zprávě přišla vlna emocí, díky níž se Pogbovo jméno dostalo na pranýř. „Vyhoďte ho, nemá tu co dělat!“ psal jeden z naštvaných fanoušků. „Vypadni, už tě tu nechceme,“ reagoval další a podobné komentáře zejména ze sociálních sítí jenom přibývaly.

Do aktuálně horkého tématu se vložila i bývalá legenda Rudých ďáblů Roy Keane. „Už ho v klubu nechci. Jedná se o člověka, který manipuluje s ostatními. 18 měsíců nebyl pod bývalým trenérem schopný něco ukázat, a teprve když Mourinha odvolali, tak se na tři měsíce objevil. Teď jeho výkony opět poklesly a už zase začíná flirtovat s Realem? Solskjaer by ho měl posadit a dát mu tučnou pokutu!“ nebral si servítky.