McGregor a Manchester United: Speciální spojení, které by mohlo mít vliv na setrvání Solskjæra v klubu

McGregor a Manchester United: Speciální spojení, které by mohlo mít vliv na setrvání Solskjæra v klubu

I když byli Rudí ďáblové vyřazení z FA Cupu papírově o dost slabším Wolverhamptonem, pořád je ve hře týmu ze severu Anglie cítit aroma, které tam v době panování Josého Mourinha nebylo. Téže kouzlo spatřila i hvězda smíšených bojových umění Conor McGregor, který se přiznal, že je fanouškem Manchesteru United už delší dobu.

„Ole Gunnar Solskjær je velice speciální člověk! Nemůžete zpochybnit, co dokázal po svém příchodu. Jediné, co k tomu mohu dodat, je to, že si zaslouží trvalou smlouvu,“ pravil irský zápasník, který se prezentuje pod přezdívkou Notorious. „Ve vzduchu je opět cítit ta vášeň vyhrávat zápasy a touha ctít tradice klubu. A podívejte se na ty hráče, jak najednou hrdě nosí svůj dres. To je naprosto úžasná práce a obrovská zásluha manažera, který to v těch lidech dokázal znovu probudit,“ pokračoval.

Že se jedná o plané řeči? Ale kdeže! Conor McGregor je vášnivým fanouškem Rudých ďáblů už od dětství. Prakticky jde o pouto, které nikdy nebylo přetrženo. „Ten tým jsem si zamiloval v samotném dětství. I když jsem se snažil fotbal víc hrát, než ho sledovat, Manchester United byl můj tým. Pamatuji si, jak jsem si ve svých osmi letech koupil svůj první dres. Byl jsem tak svázán jejich vítěznou mentalitou a těmi lidmi, co ji doprovázeli, jako je Roy Keane nebo Denis Irwin, že to ve mně zůstalo dodnes,“ svěřoval se bývalý šampion dvou váhových divizí.

„Když pak vidíte schopné mladé talenty a jejich učitele, jako byl například Sir Alex Ferguson, kterému se i v tak dlouhém časovém úseku neustále dařilo mít úspěch, pak víte, že tohle je klub vašeho srdce. Oni vždy uměli vstát z mrtvých a ten úspěch je vlastně něco, o co se i já nadále snažím ve své kariéře,“ navazoval na ambice ke svému dalšímu comebacku, jenž nyní hodlá provést po prohraném titulovém souboji s doposud neporaženým ruským mistrem Khabibem Nurmagomedovem.