Škriniar? Manchester City bude kvůli boji s United připraven pokořit interní přestupový rekord

Škriniar? Manchester City bude kvůli boji s United připraven pokořit interní přestupový rekord

Manchester City je připraven poslat nabídku Interu Milán na slovenského reprezentačního stopera Milana Škriniara, o kterém vydatně přemýšlí také obři z LaLigy Barcelona a Real Madrid.

Server Calciomercato.com píše, že Citizens se nebudou bát "plácnout přes kapsu", aby v zákulisní bitvě o svůj vysněný podpis porazili svého městského rivala Manchester United.

A to dokonce takovým způsobem, že může na modré straně Manchesteru padnout přestupový rekord. To vše v případě, kdyby se transfer čtyřiadvacetiletého středního obránce vyšplhal až na 85,5 milionů liber.

Citizens potřebují posílit střed obrany už jen kvůli skutečnosti, že třicátníci Vincent Kompany či Nicolás Otamendi už mají svůj věk a na Etihad Stadium nebudou navždy.

První zmíněný Belgičan se ještě musí dohodnout na prodloužení smlouvy o další rok, zatímco o něco mladší Argentnec s minulostí v Portu či Valencii pendluje mezi základní sestavou a lavičkou náhradníků.

Bývalý zadák Sampdorie Janov byl proto Josepem Guardiolou identifikován jakožto nejvyšší letní cíl momentálně druhého týmu Premier League, který má však odehráno o jeden zápas méně než vedoucí Liverpool.