Tři lisabonské cíle, které by Manchester United vyšly na 250 milionů liber

Tři lisabonské cíle, které by Manchester United vyšly na 250 milionů liber

Slovutní Rudí ďáblové z Old Trafford plánují podle britského listu The Mirror trojitý nájezd na poměrně sledovaný portugalský transferový trh.

Zmíněný deník informoval, že norský manažer Ole Gunnar Solskjaer b rád spíš než starší zkušené hráče podepsal mladé talenty.

A to je důvod, proč si objednal pravidelné skautování čtyřiadvacetiletého esa Sportingu Lisabon Bruna Fernandese i tandem ze sousední Benfiky Rubena Diase (21 let) a Joaa Félixe (19 let).

Po trojici, která začíná pozvolna reprezentovat i na mezinárodní úrovni, však touží také u špičkové evropské konkurence, konkrétně v Manchesteru City, Juventusu, Barceloně i Realu Madrid.

Protože lisabonské kluby tuší "nebezpečí", výstupní doložky nejsou zrovna malé. Zatímco Diasova má hodnotu 50 milionů liber, Fernndese jde vykoupit za 95 a teenagera Félixe dokonce za 105 milionů liber.

A zrovna v případě posledně jmenovaného útočníka může být vážně o co stát - v portugalské Primeira Lize má odehráno jen 1090 minut, ale i tak dokázal skórovat již desetkrát.

Pakliže by stál dvacetinásobný mistr Premier League o všechny tři akvizice, vyšlo by ho to na neuvěřitelných 250 milionů liber.