Herrera z Manchesteru United prý není pro Paris Saint-Germain dost dobrý...

Herrera z Manchesteru United prý není pro Paris Saint-Germain dost dobrý...

Francouzský mistr světa z roku 1998 Willy Sagnol zpochybnil možný zájem Paris Saint-Germain o záložníka Manchesteru United Andera Herreru.

Ten je s pařížským gigantem z Parku princů spojován v souvislosti s letním oknem a to za nemalé peníze. Sagnol by se však na dotyčný přestup moc netvářil. Alespoň o tom promluvil na vlnách rádia RMC...

"Pro mě to není úroveň, na kterou se musí PSG zaměřit. Já i dnes tvrdím to, že nevím, proč zaplatili 50 milionů eur za Leandra Parredese. To je pro mě pořád záhadou," kroutil hlavou Sagnol.

Příklad bývalého hráče Boky Juniors či AS Řím, jenž dorazil pod Eiffelovku ze Zenitu Petrohad,, ale v zemi galského kohouta toho zatím moc neodehrál, se mu hodil. "Ander Herrera není o nic lepší než Paredes. Je to stejný hráč a oba nejsou ti, kteří by dělali rozdíl. Pokud chcete být velkým klubem a vyhrát Ligu mistrů, potřebujete opravdu velké hráče. Potřebujete do středu pole generála," radil lídrovi Ligue 1 dvaačtyřicetiletý internacionál, jenž na klubové úrovni zářil v barvách Saint-Étienne, Monaka a Bayernu Mnichov.

Devětadvacetiletý španělský záložník hraje na profi úrovni jedenáctou sezonu. Před Rudými ďábly, jejichž součástí je od roku 2014, oblékal trikot Realu Zaragoza a Athetica Bilbaa.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.