Zidane začal vábit Pogbu do Madridu. Manchester United se netváří vesele, ale má záložní plán

Zidane začal vábit Pogbu do Madridu. Manchester United se netváří vesele, ale má záložní plán

Tato sezóna by se dala z pohledu francouzského záložníka Paula Pogby charakterizovat jako plná vzestupů a pádů. Po triumfu na světovém šampionátu v Rusku má na Old Trafford dobré zápasy, ale střídají je také ty méně vydařené. Již delší dobu se skloňuje také o tom, že někdejší tvář Juventusu hledá cestu ven z Old Trafford. Jeho zaměstnavatel již hledá náhradu, pokud se tak skutečně stane.

Není žádným tajemstvím, že po jeho službách pokukuje Real Madrid a staronový kouč Zidane jej označil jako jednu z možných letních posil. To se samozřejmě Rudým ďáblům nelíbí, ale již delší dobu registrují, že má jejich hvězda zaječí úmysly. Kolem jeho jména krouží nějaký ten pátek také Barcelona a ostrovní gigant požaduje ve svých řadách loajální tváře.

Pokud po této sezóně Pogba skutečně odejde, vznikne na Old Trafford mezera, kterou je třeba rychle a hlavně adekvátně zalepit. Podle britských médií je ideální volbou vykoupení italského středopolaře Marca Verrattiho z PSG. Šestadvacetiletý záložník je považován za jednoho z nejlepších na svém postu a zdá se, že mu je francouzská nejvyšší soutěž malá.

Verratti byl dříve označován jako nový Pirlo a v Ligue 1 získal v barvách PSG již pět ligových titulů. Jeho kvalita by byla oceněna i v barvách Manchesteru United. Vedení anglického klubu se domnívá, že by se jednalo o ideálního dirigenta do středu pole, který by Pogbu minimálně dokázal nahradit, možná i překonat.