Jablonci se proti juniorce Sparty zranili 2 hráči, Rada ale Loučkův tvrdě hrající tým chválil a ocenil nezáludné zákroky

Jablonci se proti juniorce Sparty zranili 2 hráči, Rada ale Loučkův tvrdě hrající tým chválil a ocenil nezáludné zákroky
OBSAHUJE OHLASY

Jablonec si okořenil mezinárodní přestávku přípravným kláním proti juniorce Sparty, kterou vedl proti severočeskému celku bývalý hráč zelenobílých barev Luboš Loučka.

Na neutrální půdě v Nymburce se radoval účastník základní skupiny Evropské ligy s výhry 4:2. Největší podíl na tom měl dvougólový Chramosta a po jedné trefě přidali Pleštil s Doležalem. Za poražené se pak zapsali do střelecké listiny Mohamed s Flakem.

Jak se zápas líbil kouči předního celku Fortuna:ligy? "Byl to dobrý zápas. Hráli hráči, kteří teď tolik nenastupovali, hlavně mladší kluci. Bylo to dobrý utkání i ze strany juniorky Sparty, hrála dobře. Byly tam i tvrdý zákroky, ale to je dobře, nebylo to záludné," vyprávěl na webu fkjablonec.cz Petr Rada.

"Splnilo to účel místo tréninku na závěr týdne. Měli jsme teď velkou zátěž, tak jsme týden chtěli uzavřít tímto zápasem. Myslím si, že je Luboš Loučka dobře připravil. Jen je škoda, že se zranil Pleštil, kterému tam šlápli do nohy a mladý Breda, kterého trochu trápilo koleno. Jinak by hráli celý zápas. A museli jsme tam dát Doležala s Považancem. Teď mají hráči volno a příští týden se už zase budeme chystat na ligový zápas," uzavřel šéf Trávníka, Hovorky, Pilíka a spol., jehož tým přivítá v závěru března na Střelnici Nádvorníkovu Příbram.

Příprava:

FK Jablonec – Sparta Praha U21 4:2 (2:2)
Branky: 3. Pleštil, 26. Chramosta, 58. Chramosta, 80. Doležal – 4. Flak, 24. Mohamed.

Jablonec I. pol.: Hanuš – Holeš, Kubista, Břečka, Peřina – Pleštil, Pilík, Kratochvíl, Fábry, Breda Dom. – Chramosta.

II. pol.: Hanuš – Pilík, Kubista, Břečka, Peřina – Kratochvíl, Fábry, Považanec, Breda Dav. – Chramosta, Doležal.