Slovensko neuspělo v Cardiffu po bídném úvodu, Hazard nasměroval Belgii k výhře

Slovenská reprezentace nevykročila do kvalifikace o Euro 2020 zdárně. Svěřenci českého kouče Pavla Hapala prohrávali ve Walesu již po pěti minutách zásluhou Jamese. Přestože po změně stran hosté dokázali ostrovní celek přehrávat, branku nevstřelili. Rusko si vyšláplo na Kazachstán a udolalo jej 4:0. Dva zásahy si připsal v prvním poločase Čeryšev, ve druhé půli přesně mířil Dzjuba a také smolně Bejsebekov, který si připsal vlastní branku.

Rakousko pocítilo sílu Izraele a padlo 2:4. Za domácí zaznamenal Hattrick Zahavi, kterého jednou trefou doprovodil Dabbur. Za hosty se dvakrát prosadil Arnautovič. Maďarsko překvapivě bralo tři body s Chorvatskem. Na úvodní trefu Szalaie dokázal ještě reagovat Rebič, ale rozhodující branku zaznamenal Pátkai. Skotsko díky přesným zásahům McLeana a Russella porazilo venku San Marino 2:0.

Belgie neměla problém na půdě Kypru a vyhrála díky dvěma brankám v první půli, které obstarali Hazard a Batshuayi. Nizozemsko trápilo Němce, ale nakonec doma body neuhrálo. Hosté se dostali do vedení díky Sanému a Gnabrymu, ale De Ligt a Depay utkání zdramatizovali. Až v samotném závěru vrátil Německu vedení Schulz. Polsko dlouho nedokázalo nalézt recept na defenzivu Lotyšska. Požár hasil až Lewandowski a náskok pojistil Glik.

Kazachstán - Rusko 0:4 (19. a 45+2. Čeryšev, 52. Dzjuba, 62. vlastní Bejsebekov)
Wales - Slovensko 1:0 (5. James)
Izrael - Rakousko 4:2 (34., 45. a 55. Zahavi, 66. Dabbur - 8. a 75. Arnautović)
Maďarsko - Chorvatsko 2:1 (34. Szalai, 76. Pátkai - 30. Rebić)
San Marino - Skotsko 0:2 (4. McLean, 74. Russell)
Kypr - Belgie 0:2 (10. E. Hazard, 18. Batshuayi)
Nizozemsko - Německo 2:3 (48. De Ligt, 63. Depay - 15. Sané, 34. Gnabry, 90. Schulz)
Polsko - Lotyšsko 2:0 (76. Lewandowski, 84. Glik)
Severní Irsko - Bělorusko 2:1 (30. J. Evans, 87. Magennis - 33. Stasevič)
Slovinsko - Severní Makedonie 1:1 (34. Zajc - 47. Bardhi)