Sparta v Boleslavi, Liberec na Slavii, Plzeň - Bohemians, Liverpool - Tottenham!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 27. března do pondělí 1. dubna 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například odvetu ženské Ligy mistrů Bayern Mnichov – Slavia, Spartu v Mladé Boleslavi, Slavii s Libercem, Plzeň s Bohemians 1905 a v neposlední řadě ostrovní tahák na Anfield Road mezi Liverpoolem a Tottenhamem.

Sparta v  Boleslavi, Liberec na Slavii, Plzeň - Bohemians, Liverpool - Tottenham!

STŘEDA 27. BŘEZNA 2019

10.10 (záznam, výkop v úterý ve 20.45): Česko – Brazílie (mezistátní přátelské utkání v Praze-Edenu) – ČT Sport.

19.25 (výkop 19.30): Bayern Mnichov – Slavia Praha (odvetné čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů žen) – O2 TV Fotbal.

20.05 (výkop 20.15): Sparta Praha – AC Olympik Mělník (utkání 21. kola české futsalové VARTA ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.15 a v 6.00 hodin.

22.20: Studio fotbal – Dohráno plus (analýza po utkáních Anglie – Česko a Česko – Brazílie) – ČT Sport.

 

ČTVRTEK 28. BŘEZNA 2019

11.05: Studio fotbal – Dohráno plus (analýza po utkáních Anglie – Česko a Česko – Brazílie) – ČT Sport.

16.15: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 26. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

 

PÁTEK 29. BŘEZNA 2019

10.55: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 26. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport

17.40 (výkop 18.00): MFK Karviná – Baník Ostrava (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – ČT 2. ČT Sport záznam v 1.40 a 6.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Sankt Pauli – MSV Duisburg (utkání 27. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Magdeburg – 1. FC Heidenheim (utkání 27. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): TSG 1899 Hoffenheim– Bayer 04 Leverskusen (utkání 27. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): AC Chievo Verona – Cagliari Calcio (utkání 29. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Stade Rennes–Olympique Lyon (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Girona– Athletic Bilbao (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC West Bromwich Albion – FC Birmingham City (utkání 39. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

1.05 (výkop 1.00): FC Toronto – FC New York City (utkání 5. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

SOBOTA 30. BŘEZNA 2019

9.00 (relive, výkop 8.30): Ta-lien I-fang–- Kuang-čou Evergrande Tchao-pao (utkání 3. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Getafe – CD Leganés (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Union Berlín – SC Paderborn 07 (utkání 27. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): VfL Bochum – Hamburger SV (utkání 27. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): FC Fulham – Manchester City (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

14.45 (výkop 15.00): FK Mladá Boleslav – Sparta Praha (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.Záznam ve 22.00 hodin.

14.45 (výkop 15.00): Fastav Zlín – Sigma Olomouc, Slezský FC Opava – Dukla Praha, FK Teplice – 1. FC Slovácko (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.15 (výkop 15.30): MFK Ružomberok – MFK Žilina (utkání 2. kola skupiny o titul slovenské Fortuna liga) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg (utkání 27. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): SC Freiburg – Bayern Mnichov (utkání 27. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Manchester United – FC Watford (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.00: FC Derby County – FC Rotherham United (utkání 39. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship)Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Barcelona – Espanyol Barcelona (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

16.30: SC Braga – FC Porto (utkání 27. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

17.00 (výkop 17.30): Slavia Praha – Slovan Liberec (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.  O2 TV Sport záznam ve 22.00 hodin.

17.45 (výkop 18.00): Juventus Turín – FC Empoli (utkání 29. kola italské Serie A) – TV Seznam.Digi Sport 2 v 17.55 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC West Ham United – FC Everton (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): RB Lipsko – Hertha BSC Berlín (utkání 27. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Celta Vigo – FC Villarreal (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

19.00: FC Luzern – FC Basilej (utkání 26. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

19.00: Desportivo Chaves – Sporting CP Lisabon (utkání 27. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Sampdoria Janov – AC Milán (utkání 29. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.25 (záznam, výkop 16.00): FC Burnley – FC Wolverhampton Wanderersutkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Deportivo Alavés – Atlético Madrid (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.45: AZ Alkmaar – FC Groningen (utkání 27. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.50 (výkop 20.30): San Jose Earthquakes – FC Los Angeles (utkání 5. kola americké MLS) – NOVA Sport 1.

21.00 (výkop 21.05): Racing Štrasburk – EA Guingamp (finále Francouzského ligového poháru/Coupe de La Ligue) – NOVA Sport 2.

21.30: Benfica Lisabon – CD Tondela (utkání 27. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Brighton and Hove Albion – FC Southampton (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

NEDĚLE 31. BŘEZNA 2019

9.30: Tchien-Ťin Čchüan-Ťien – Šan-Tung Lu-neng Tcah-šan (utkání 3. kola čínské Superligy) – Arena Sport 2.

11.55 (výkop 12.00): UD Levante – SD Eibar (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22.30 hodin.

12.25 (výkop 12.30): FC Parma – Atalanta Bergamo (utkání 29. kola italské Serie A) – Digi Sport 4.

12.55 (výkop 13.00): Celtic Glasgow – FC Glasgow Rangers (utkání 31. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

13.25 (výkop 13.30): 1. FC Kolín nad Rýnem – Holstein Kiel (utkání 27. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.55 (výkop 14.00): Rayo Vallecano – Real Betis Sevilla (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

14.30: FC Utrecht – FC Emmen (utkání 27. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.45 (výkop 15.00): FK Jablonec –1. FK Příbram (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.45 (výkop 15.00): ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Streda (utkání 2. kola skupiny o titul slovenské Fortuna liga) – slovenská TV Orange Sport.

14.55 (výkop 15.00): AS Řím – SSC Neapol (utkání 29. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.Digi Sport 3 záznam ve 22.55 hodin.

14.55 (výkop 15.00): AS Monako – SM Caen (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.00 (výkop 15.05): FC Cardiff City – FC Chelsea (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.30 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Hannover 96 – FC Schalke 04 (utkání 27. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.Digi Sport 1 záznam ve 22.30 hodin.

16.00: BSC Young Boys Bern – FC St.Gallen (utkání 26. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 20.45 hodin.

16.10 (výkop 16.15): FC Sevilla – FC Valencie (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

16.45: Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven (utkání 27. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

17.00 (výkop 17.30): Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905 (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam ve 22.30 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Liverpool – Tottenham Hotspur (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.25 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – VfB Stuttgart (utkání 27. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Real Valladolid – Real Sociedad San Sebastian (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

20.25 (výkop 20.30): Inter Milán – Lazio Řím (utkání 29. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Real Madrid – SD Huesca (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

21.05 (výkop 21.00): FC Toulouse – FC Paris Saint-Germain (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

22.35: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 26. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.20 hodin.

0.45 (výkop 0.30): Orlando City SC – D. C. United (utkání 5. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

3.05 (výkop 3.00): Los Angeles Galaxy – Portland Timbers (utkání 5. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

PONDĚLÍ 1. DUBNA 2019

10.55: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 26. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

16.50 (výkop 17.00): FK Ústí nad Labem – SK Dynamo České Budějovice (utkání 20. kola české druhé ligy/Fortuna:národní ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.55 hodin.

19.55 (výkop 20.00): Manchester City – FC West Bromwich Albion (semifinálové utkání juniorského Anglického poháru/FA Youth Cup) – Digi Sport 2.

20.00: TIKI-TAKA 26 (talk show o 26. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): FC Erzgebirge Aue– Dynamo Drážďany (utkání 27. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): RC Lens– AC Le Havre( utkání 30. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Arsenal – FC Newcastle United (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

21.30: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 26. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.