Tři možné posily, které by měl Juventus rád během léta ve své hrsti

Již minulého léta prokázala Stará dáma, že se nebojí sáhnout hlouběji do své peněženky. Cristiano Ronaldo vyšel turínský velkoklub na slušný balík, ale vše nasvědčuje tomu, že to není ani zdaleka konečná. Italský mistr sice s přehledem válcuje své soupeře v rámci domácí soutěže, ale v Lize mistrů čeká na úspěch již delší dobu, přestože v poslední době hned několikrát nakoukl až do samotného finále.

Tři možné posily, které by měl Juventus rád během léta ve své hrsti

Spekulací je hned celá řada, kdo by mohl Juventus před novou sezónou posílit. Zatím je jisté, že s e dostaví z Arsenalu velšský záložník Aaron Ramsey, ale kdo bude další? Podívejme se na jména, která v posledních dnech skloňují evropská média nejčastěji. Některá bude ale velice těžké ulovit, protože zájemců je hned celá řada.

Juventus si v první řadě vysnil nového dirigenta do obrany a jako ideální se mu jeví současný kapitán Ajaxu Matthijs de Ligt. Problém je ale v tom, že po něm prahne Bayernu nebo Barcelona. Právě katalánský gigant má spadeno i na Pogbu, který se ale vyslovil, že by si chtěl zahrát v Realu. Nabízí se i možnost, že by vrátil do Juventusu, ale jisté je, že Manchester United bude chtít za jeho uvolnění velmi tučné výkupné.

Stále více se hovoří o možném odchodu Paula Dybaly, který po příchodu Ronalda strádá. Také Mario Mandžukič už není žádný mladík, přestože stále umí rozhodovat zápasy. Stará dáma by ráda přivedla Maura Icardiho z Interu Milán. Ten se dlouhé měsíce handrkuje se svým zaměstnavatelem o mzdovém navýšení a předpokládá se, že by mohl po několika letech věrné služby klub opustit.