Exsparťan Dúbravka začíná být zajímavý i pro největší obry, uvažuje o něm dokonce Bayern

Jak zaznělo na sport.sk, o služby brankáře slovenského národního mužstva Martina Dúbravku se údajně začal zajímat bavorský gigant Bayern Mnichov.

Exsparťan Dúbravka začíná být zajímavý i pro největší obry, uvažuje o něm dokonce Bayern

Podle zprávy by mohla jasná jednička Newcastlu United nahradit aktuální dvojku mnichovského obra Svena Ulreicha (30 let), jenž má zvažovat odchod z Allianz Areny.

"Očekává se, že by v létě mohl opět hledat nové výzvy a uvolnit tak cestu novému gólmanovi, pokud možno Martinu Dúbravkovi," píše se na serveru sport.sk, který se odkazuje na médium rtl.de.

Kromě Bayernu, kde v případě dobrého zdravotního stavu jasně kraluje dvaatřicetiletý Manuel Neuer, se má o bývalého brankáře Sparty, Žiliny, Esbjergu nebo Liberce zajímat také Arsenal a Juventus Turín. "Je na jejich seznamu," pronesl již před časem agent Pavel Zíka z agentury Global Sports.

Z Premier League se neodchází lehce, nicméně výzva v podobě absolutních gigantů už by se nemusela odmítat snadno. Boj o čelní umístění, evropské poháry, to vše by mohlo třicetiletého strážce svatyně s třiačtyřiceti starty v nejvyšší anglické soutěži lákat.