Exsparťan Dúbravka začíná být zajímavý i pro největší obry, uvažuje o něm dokonce Bayern

Exsparťan Dúbravka začíná být zajímavý i pro největší obry, uvažuje o něm dokonce Bayern

Jak zaznělo na sport.sk, o služby brankáře slovenského národního mužstva Martina Dúbravku se údajně začal zajímat bavorský gigant Bayern Mnichov.

Podle zprávy by mohla jasná jednička Newcastlu United nahradit aktuální dvojku mnichovského obra Svena Ulreicha (30 let), jenž má zvažovat odchod z Allianz Areny.

"Očekává se, že by v létě mohl opět hledat nové výzvy a uvolnit tak cestu novému gólmanovi, pokud možno Martinu Dúbravkovi," píše se na serveru sport.sk, který se odkazuje na médium rtl.de.

Kromě Bayernu, kde v případě dobrého zdravotního stavu jasně kraluje dvaatřicetiletý Manuel Neuer, se má o bývalého brankáře Sparty, Žiliny, Esbjergu nebo Liberce zajímat také Arsenal a Juventus Turín. "Je na jejich seznamu," pronesl již před časem agent Pavel Zíka z agentury Global Sports.

Z Premier League se neodchází lehce, nicméně výzva v podobě absolutních gigantů už by se nemusela odmítat snadno. Boj o čelní umístění, evropské poháry, to vše by mohlo třicetiletého strážce svatyně s třiačtyřiceti starty v nejvyšší anglické soutěži lákat.