Neymarovo letní mávání Eiffelovce? Jeho otec a agent v jedné osobě si o tom myslí následující...

Neymarovo letní mávání Eiffelovce? Jeho otec a agent v jedné osobě si o tom myslí následující...

Momentálně zraněný brazilský útočník Neymar, který by se měl po zranění chodidla opět zapojit do hry v dubnu, je spojován s přestupem z pařížského Parku princů týden co týden.

Střelcův otec Neymar da Silva Santos, který je zároveň i jeho agentem, ovšem tvrdí to, že by jeho hvězdný potomek mohl pod Eiffelovkou dodržet pětiletý kontrakt a možná ho po roce 2022, kdy má vypršet, i prodloužit...

"Můj syn je neustále spojovaný s přestupem do nějakého klubu, ale to neznamená, že se tak i stane. Na tyto "zaručené zprávy a spekulace už jsme zvyklí od jeho sedmnácti let," zůstal v klidu.

"Doposud měl ve své profi kariéře jen tři zaměstnavatele, doprovází to ale desetileté neutichající spekulace. Proto tvrdím, že pravděpodobnost setrvání v Paříži je velmi velká," nechal se slyšet sme.sk citovaný Neymar starší.

Sedmadvacetiletý snajpr, jehož poslední přestupová cena dosáhla výše 222 milionů eur, což je světový rekord, je součástí Ligue 1 od léta 2017. Doposud přetavil 33 vystoupení ve francouzské lize ve 32 branek, což je ještě lepší bilance, než tomu bylo v LaLize v trikotu Barcelony, kde se po příchodu ze Santosu zdržel čtyři sezony.

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.