Chilwell do Arsenalu a Maguire do Manchesteru United? Rodgers scénáře s úprky nejlepších hráčů odmítá

Nový manažer Leicesteru City Brendan Rodgers by rád po aktuálním soutěžním ročníku 2018/2019 udržel na King Power Stadium všechen svůj nejlepší hráčský materiál.

Chilwell do Arsenalu a Maguire do Manchesteru United? Rodgers scénáře s úprky nejlepších hráčů odmítá

Podle spekulací ostrovního tisku nejvíce hrozí odchody Bena Chilwella, jehož by rád získal do svých řad Arsenal a také Harry Maguirea, po kterém zase již nějaký čas pošilhává Manchester United.

"Pokud máte dobré hráče, vždycky o ně bude zájem. A v mužstvu je hodně skvělých fotbalistů. Jediné, co mohu udělat, je vytvořit vhodné podmínky k tomu, aby chodili do práce s radostí a cítili, že jim mohu pomoci v dalším zlepšování," citoval bývalého kouče Celtiku či Liverpoolu server sport.sk.

Pokud však budou někteří jeho svěřenci chtít změnit prostředí, v cestě jim stát nebude. "Někdy hráč potřebuje změnu ve svém vlastním zájmu. V takovém případě je to vždy otázkou dohody," doplnil šéf Vardyho, Schmeichela a spol.

"Momentálně jsou všichni hráči spokojení a pracují dobře. V tomto duchu hodláme pokračovat, ovšem víme, jak tato hra funguje. Kluby o své hráče neustále přicházejí, my ale chceme všechny opory udržet," zakončil na stránkách sport.sk Rodgers, který má ze tří vystoupení dvě výhry a z průběžným desátým místem Lišek panuje spokojenost.