Mourinho a Bundesliga? Portugalský provokatér by mohl dostat práci již během léta

Před pár týdny bylo jeho jméno úzce spojováno s návratem na San Bernabéu, ale přednost nakonec dostal Zidane. José Mourinho se o svou budoucnost obávat nemusí, neboť zájem má celá řada klubů. Již delší dobu se o jeho schopnosti uchází milánský Inter, ale laso údajně podle listu Bild přilétlo i z Bundesligy. Mourinho by mohl převzít otěže u Bayernu Mnchov.

Mourinho a Bundesliga? Portugalský provokatér by mohl dostat práci již během léta

Někdejší tvář Manchesteru United je na volné noze už od 18. prosince, kdy dostala na Old Trafford padáka. U Rudých ďáblů to delší dobu nefungovalo a bylo cítit i ze strany hráčů, že je potřeba změna. Vedení se uchýlilo k jeho odvolání, které Special One jen těžko skousával. Nejen veřejnost očekává, že se brzy vrátí k trénování, neboť i samotný kouč už naznačil, že se začíná nudit.

„Chci působit v klubu, který má velké ambice a hraje na špičkové úrovni. To je moje druhé kritérium. Tím prvním je působení v klubu s fungující strukturou. Chci dělat jen s lidmi, kteří dokážou tahat za jeden provaz a mají podobné představy o fungování klubu jako já,“ nechal se slyšet Mourinho, který je nyní úzce spojován s bavorským gigantem.

V Allianz Aréně by tak nahradil chorvatského trenéra Nika Kovače, který má nůž na krku. Vedení Bayernu vadí fakt, že už klub nefiguruje v aktuálním ročníku Ligy mistrů, ale také to, že nemá stále jistý titul v Bundeslize. Pokud by neuspěl ani v německém poháru DFB Pokal, bylo by jasné, že bude odvolán.