Mám větší majetek, než je roční rozpočet Espanyolu, pochlubil se před městským derby Piqué

Barcelona má před sebou sobotní městské derby s třináctým Espanyolem, který přijede na Camp Nou v pozici týmu, který během osmadvaceti kol LaLIgy nasbíral o 32 bodů méně než slavnější rival.

Mám větší majetek, než je roční rozpočet Espanyolu, pochlubil se před městským derby Piqué

Na adresu nejbližšího soupeře v televizním pořadu La Resistencia vtipkoval také stoper katalánské reprezentace Gerard Piqué, jemuž nedělá problém mluvit ani o penězích...

"Mám větší majetek, než je roční rozpočet Espanyolu Barcelona. Není to 57 milionů eur, je to mnohem víc," citoval web sport.sk bývalého zadáka Realu Zaragoza či Manchesteru United, se kterým se před jedenácti lety radoval z anglického titulu.

Současný svěřenec Ernesta Valverdeho ale pořád nemá na osobitou povahu Zlatana Ibrahimoviče, jenž si v bohatství a okázalosti přímo libuje. "Nejvíc na světě miluje peníze. Když byl v naší kabině, jednou prohlásil: Peníze nejsou důležité. Všichni byli v ten moment potichu a on za chvilku dodal: Důležité je mnoho peněz," zavzpomínal na útočníka Los Angeles Galaxy.

K finančním prostředkům se téměř nikdy nevyjadřuje největší barcelonská hvězda Lionel Messi, jenž působí na trávníku chladným dojmem a emoce dává najevo jen při gólových oslavách. Podle dvaatřicetiletého středního obránce je však Argentinec v soukromí velkým vtipkařem. "Jeho humor je velmi ironický. Je jedním z největších trollů, které znám," práskl na svého slavného kolegu serverem sport.sk citovaný Piqué, jenž v této sezoně Primera División nevynechal ani jeden zápas a kráčí si pro svůj osmý španělský primát.