Barcelona se děsí, De Ligt rozhodnutý není: Juventus je rozhodně zajímavou adresou

Katalánský gigant stále věří, že se hvězdička defenzivní řady Ajaxu upíše právě jemu. Na Camp Nou by služby stopra Matthijse de Ligta velice ocenili, ale devatenáctiletý klenot si moc dobře uvědomuje, že cest z nizozemské metropole vede více. Dokonce připustil, že by se nebránil ani angažmá v Juventusu, který jeho nákup taktéž zvažuje.

Barcelona se děsí, De Ligt rozhodnutý není: Juventus je rozhodně zajímavou adresou

„O mé budoucnosti rozhodne můj agent Raiola. Registruju, jaké kluby o mě mají zájem, ale zatím se soustřeďuji jen na Ajax. Barcelona se dotazuje a chce mě ale také Juventus je rozhodně zajímavou adresou,“ nechal se slyšet talentovaný obránce.

Turínská adresa se mu zamlouvá i proto, že delší dobu obdivuje tamní obránce. „Moc se mi líbí Giellini, protože je jedním z nejlepších obránců na světě. Také cením Bonucciho, protože patří k nejlepším stoperům v Evropě. Hrát s nimi by mi přineslo hodně zkušeností,“ pokračoval De Ligt v rozhovoru pro nizozemská média.

„Rozhodnutý zatím nejsem, ale uvidíme. Vše oznámím v pravou chvíli. Juventus je ale hodně zajímavý klub. Vždyť má i Ronalda, kterého je fascinující sledovat. Už jsem proti němu hrál na mezinárodní úrovni a bylo to hodně těžké, ale ty vzpomínky mi zůstanou už na vždy. Být s ním v jednom týmu by bylo jako jeden velký sen,“ dodal De Ligt.