Liverpool využil smůly Tottenhamu, Real Madrid spasil v závěru Benzema

Také nedělní den nabídl celou řadu zajímavých zápasů v pěti nejsledovanějších evropských soutěžích. Chelsa nakonec uspěla na půdě Cardiffu, který však vedl zásluhou Camarasa. V závěru však obrat obstarali Azpilicueta a Loftus-Cheek. Liverpool přivítal Tottenham a do vedení se dostal zásluhou Firina. Stav zdramatizoval v 70. minutě Lucas, ale v samotném závěru si dal vlastní branku Alderweireld.

Monako doma nedokázalo porazit Caen a padlo rozdílem jediné branky, kterou vstřelil v prvním poločase Crivelli. Hubenou výhru slavilo naopak PSG, které ke třem bodům nasměroval Mbappé.

Sevilla nedokázala uhájit domácí baštu před Valencií. Utkání rozhodla Penalta, kterou v nastaveném čase prvního poločasu proměnil Parejo. Real Madrid se s Huescou trápil. Hosté šli do vedení zásluou Cuca, ale Isco dokázal v první půli stav srovnat. Na branku Ceballose zase na druhé straně reagoval Etxeita. Tři body pro Bílý balet urval až v závěru Benzema.

Neapol šla proti římskému AS do vedení již po dvou minutách, kdy se prosadil Milik. Domácí v prvním poločase srovnali z penalty, ale po změně stran již úřadovali Mertens, Verdi a Younes, kteří nakonec přispěli k výhře 4:1. Laziu stačila proti Interu jedna přesná trefa, kterou si připsal ve 13. minutě Milinkovič-Savič.

Premier League - 26. kolo:
Cardiff - Chelsea 1:2 (46. Camarasa - 84. Azpilicueta, 90+1. Loftus-Cheek)
Liverpool - Tottenham 2:1 (16. Firmino, 90. vlastní Alderweireld - 70. Lucas)

Ligue 1 - 30. kolo:
Amiens - Bordeaux 0:0
Dijon - Nice 0:1 (60. Lees Melou)
Monaco - Caen 0:1 (23. Crivelli)
Nantes - Lille 2:3 (55. z penalty Eysseric, 57. Coulibaly - 63. Leão, 67. z penalty Pépé, 69. Bamba)
Toulouse - PSG 0:1 (74. Mbappé)

Bundesliga - 27. kolo:
Hannover - Schalke 0:1 (39. Serdar)
Frankfurt - Stuttgart 3:0 (45. a 64. Kostić, 84. Jović)

LaLiga - 29. kolo:
Levante - Eibar 2:2 (5. Morales, 26. Rochina - 19. Escalante, 78. Enrich)
Vallecano - Betis 1:1 (34. De Tomás - 81. Tello)
Sevilla - Valencia 0:1 (45+1. z penalty Parejo)
Valladolid - Real Sociedad 1:1 (9. Keko - 79. Oyarzabal)
Real Madrid - Huesca 3:2 (25. Isco, 62. Ceballos, 89. Benzema - 3. Cuco, 74. Etxeita)

Serie A - 29. kolo:
Parma - Atalanta 1:3 (8. Gervinho - 24. Pašalić, 75. a 90+4. Zapata)
AS Řím - Neapol 1:4 (45+4. z penalty Perotti - 2. Milik, 50. Mertens, 55. Verdi, 81. Younes)
Fiorentina - Turín 1:1 (7. Simeone - 34. Baselli)
Frosinone - SPAL 0:1 (13. Vicari)
Bologna - Sassuolo 2:1 (68. z penalty Pulgar, 90+6. Destro - 90+2. Boga)
Inter - Lazio 0:1 (13. Milinković-Savić)