Slavia na Dukle, Sparta se Zlínem, Slovácko - Plzeň, Bayern - Dortmund, Barcelona - Atlético

Slavia na Dukle, Sparta se Zlínem, Slovácko - Plzeň, Bayern - Dortmund, Barcelona - Atlético
TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na nás čekají od středy 3. dubna 2019 do pondělí 8. dubna 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii na Dukle, Spartu se Zlínem, Slovácko – Plzeň, Bayern – Dortmund a v neposlední řadě také španělský hit mezi Barcelonou a Atlétikem.

STŘEDA 3. DUBNA 2019

16.00: PFK Oleksandrija – Šachťar Doněck (utkání 23. kola skupiny o titul ukrajinské Premier League) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Bayern Mnichov – 1. FC Heidenheim (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Lokomotiv Moskva – FK Rostov na Donu (semifinálové utkání Ruského poháru) – O2 TV Fotbal.

18.55 (výkop 19.00): FC Empoli – SSC Neapol (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): Racing Štrasburk – Stade Remeš (dohrávané utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

19.25 (výkop 19.30): Athletic Bilbao – UD Levante (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Schalke 04 – Werder Brémy (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Manchester City – FC Cardiff City (předehrávané utkání 33. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.45: FC Emmen – Ajax Amsterdam (utkání 28. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – FC Nantes (semifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

20.55 (výkop 21.00): AS Řím – ACF Fiorentina (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Janov – Inter Milán (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

21.25 (výkop 21.30): FC Valencie – Real Madrid (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

 

ČTVRTEK 4. DUBNA 2019

14.00: Gól roku 2018 (vyhlášení divácké ankety o nejhezčí gól roku 2018) – ČT Sport.

16.10: Gól týdne (anketa o nejhezčí gól 26. ligového kola) – ČT Sport.

16.15:Studio fotbal – Extra (pozvánka na 27. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.35 hodin.

18.30: PSV Eindhoven – PEC Zwolle (utkání 28. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): Sassuolo Calcio – AC Chievo Verona (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

19.25 (výkop 19.30): FC Sevilla – Deportivo Alavés (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): CD Leganés – Real Valladolid (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

20.45: Feyenoord Rotterdam – SC Heerenveen (utkání 28. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Atalanta Bergamo – FC Boloňa (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

21.25 (výkop 21.30): Real Sociedad San Sebastián – Real Betis Sevilla (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

 

PÁTEK 5. DUBNA 2019

11.00: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 27. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport

13.30 (výkop 13.35): Peking Čung-che Kuo-an – Ťiang-suSu-ning (utkání 4. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

17.40 (výkop 18.00): 1. FK Příbram – Slezský FC Opava (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 2.05 hodin a v 6.20 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SC Regensburg/Řezno– VfL Bochum (utkání 28. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Arminia Bielefeld– FC Erzgebirge Aue (utkání 28. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.15: (utkání play off české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport.

20.25 (výkop 20.30): 1. FSV Mainz/Mohuč – SC Freiburg(utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Girondins Bordeaux – Olympique Marseille (utkání 31. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Southampton – FC Liverpool (utkání 33. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

4.05 (výkop 4.00): FC Vancouver Whitecaps – Los Angeles Galaxy (utkání 6. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

SOBOTA 6. DUBNA 2019

12.55 (výkop 13.00): FC Girona – Espanyol Barcelona (utkání 31. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): Holstein Kiel – FC Sankt Pauli (utkání 28. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 22.25 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Heart of Midlothian Edinburgh – FC Hibernian Edinburgh (utkání33. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.Digi Sport 3 záznam ve 20.30 hodin.

13.30 (výkop 13.35): Kuang-čou Evergrande Tchao-pao – Kuang-čou R&F (utkání 4. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

15.15 (výkop 15.30): 1. FC DAC 1904 Dunajská Streda – MŠK Žilina (utkání 3. kola skupiny o titul slovenské Fortuna liga) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

15.25 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen– RB Lipsko (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Hertha BSC Berlín – Fortuna Düsseldorf (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.Digi Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

15.30: Magazín Evropské ligy (pozvánka na čtvrtfinále) – ČT Sport.

15.55 (výkop 16.00): FC Newcastle United – FC Crystal Palace (utkání 33. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.00: FC Birmingham City – FC Leeds United (utkání 40. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship)Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Real Madrid – SD Eibar (utkání 31. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.Digi Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Juventus Turín – AC Milán (utkání 31. kola italské Serie A) –Digi Sport 2.

18.15 (výkop 18.30): Bayern Mnichov – Borussia Dortmund (utkání 28. kola německé bundesligy) – TV Seznam. Digi Sport 1 v 18.25 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Rayo Vallecano– FC Valencie (utkání 31. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): Manchester City – FC Brighton and Hove Albion (semifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4.

18.30: Willem II Tilburg – Ajax Amsterdam (utkání 29. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

18.30 (výkop 19.00): Dukla Praha – Slavia Praha (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.  Záznam ve 23.30 hodin.

19.00: Grasshopper Club Curych – FC Curych (utkání 28. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Sampdoria Janov – AS Řím (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): AFC Bournemouth – FC Burnley (utkání 33. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Barcelona – Atlético Madrid (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.00: DC United – FC Los Angeles (utkání 6. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

21.30:FC Moreirense – SC Braga (utkání 28. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Huddersfield Town – FC Leicester City (utkání 33. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

1.35 (výkop 1.30): Philadelphia Union – FC Dallas (utkání 6. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

4.05 (výkop 4.00): FC Seattle Sounders – Real Salt Lake (utkání 6. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

NEDĚLE 7. DUBNA 2019

10.05 (výkop 10.15): FC Sellier & Bellot Vlašim – FC Hradec Králové (utkání 21. kola české druhé ligy/Fortuna:národní ligy) – ČT Sport.

11.55 (výkop 12.00): Deportivo Alavés– CD Leganés (utkání 31. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): ACF Fiorentina – Frosinone Calcio (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 4. Záznam v 19.05 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Motherwell – FC Glasgow Rangers (utkání 33. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.Digi Sport 3 záznam ve 20.00 hodin.

13.55 (výkop 14.00): FC Getafe– Athletic Bilbao (utkání 31. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

14.30: VVV Venlo – Feyenoord Rotterdam (utkání 29. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.45 (výkop 15.00): ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce (utkání 3. kola skupiny o titul slovenské Fortuna liga) – slovenská TV Orange Sport.

14.55 (výkop 15.00): Cagliari Calcio – SPAL 2013 Ferrara (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

14.55 (výkop 15.00): Stade Remeš – OSC Lille (utkání 31. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.00 (výkop 15.05): FC Everton– FC Arsenal (utkání 33. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.10 hodin. ČT Sport záznam ve 20.40 hodin.

15.15 (výkop 15.30): Slovan Liberec – FK Jablonec, Sigma Olomouc – MFK Karviná, Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav, Baník Ostrava – FK Teplice (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) – streamingO2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): FC Augsburg – TSG 1899 Hoffenheim(utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

16.00: BSC Young Boys Berrn – FC Thun (utkání 28. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 20.45 hodin.

16.10 (výkop 16.15): Real Valladolid – FC Sevilla (utkání 31. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

16.45: Vitesse Arnhem – PSV Eindhoven (utkání 29. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): OGC Nice – HSC Montpellier (utkání 31. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: FC Watford – FC Wolverhampton Wanderers (semifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.00 hodin.

17.30(výkop 18.00): 1. FC Slovácko – Viktoria Plzeň (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) –O2 TV Fotbal.O2 TV Sport v 17.45 hodin. O2 TV Fotbal záznam ve 22.30 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Borussia Mönchengladbach – Werder Brémy (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán – Atalanta Bergamo (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.00: Černomorec Oděsa – Arsenal Kyjev (utkání 23. kola skupiny o udržení ukrajinské Premier League) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 23.45 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Celta Vigo – Real Sociedad San Sebastian (utkání 31. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

18.30:  CD Feirense – Benfica Lisabon (utkání 28. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.05: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 27. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.15 hodin.

20.25 (výkop 20.30): SSC Neapol – FC Janov (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Real Betis Sevilla – FC Villarreal (utkání 31. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – Racing Štrasburk (utkání 31. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00 (záznam, výkop 17.00): LASK Linec – FC Red Bull Salcburk (utkání 24. kola skupiny o titul rakouské Tipicobundesligy) – Arena Sport 1.

21.00: Sporting CP Lisabon – FC Rio Ave (utkání 28. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

0.45 (výkop 0.30): Orlando City SC – D. C. United (utkání 5. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

3.05 (výkop 3.00): Los Angeles Galaxy – Portland Timbers (utkání 5. kola americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

PONDĚLÍ 8. DUBNA 2019

10.55: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 27. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.45 (výkop 18.00): Sparta Praha – Fastav Zlín (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

20.15: TIKI-TAKA 27 (talk show o 27. kole české Fortuna:ligy) –O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): FC Boloňa – AC Chievo Verona (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Hamburger SV – 1. FC Magdeburg (utkání 28. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): LB Châteauroux– RC Lens (utkání 31. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55: Magazín Evropské ligy (pozvánka na čtvrtfinále) – ČT Sport.

20.55 (výkop 21.00): FC Chelsea – FC West Ham United (utkání 33. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

21.15:  CD Tondela – SC Portimonense (utkání 28. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

21.25: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 27. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.