Nastal čas na Pedrův odklon z Chelsea? Situaci španělského expresu monitorují Inter i AC Milán

Útočící hráč londýnské Chelsea by mohl brzy změnit prostředí a jak informuje server Calciomercato.it, exbarcelonský štírek je aktuálně spojován s přesunem na Apeninský poloostrov.

Nastal čas na Pedrův odklon z Chelsea? Situaci španělského expresu monitorují Inter i AC Milán

Jednatřicetiletý svěřenec Maurizia Sarriho už má na Stamford Bridge smlouvu jen na nějakých 15 měsíců a aktuálně se čeká, zda započnou rozhovory o případné nové smlouvě.

Zmíněný italský portál navíc zmínil skutečnost, že by spoluhráče Girouda, Luize, Hazarda a spol. brali v létě 2019 oba milánští giganti AC i Inter.

Ti čekají na nějaký větší úspěch již hezkou řádku let. Na Juventus už se řadu sezon dívají jen s velkým odstupem a v evropských pohárech to také není žádná sláva. Také proto by se jim borci se spoustu podobných zkušeností mohli hodit.

Fanouškem exbarcelonského křídelníka je zejména ředitel milánských Rossoneri Leonardo, který by byl ochoten nabídnout kvůli přesvědčení o trensferu i dlouhodobější podmínky.

To vše kvůli skutečnosti, že představitelé pohárového soupeře Slavie v Evropské lize se každému hráči nad třicet let zdráhají nabídnout kontrakt, který by byl delší než 12 měsíců.

169 centimetrů vysoký Pedro už působí na ostrovech čtvrtou sezonu v řadě. Minulý ročník měl slabší a během 31 startů překonal brankáře jen čtyřikrát. Aktuálně už je na osmi ligových trefách a pořád zbývá pár kol do konce.