Bundesligový zázrak v hledáčku gigantů!

Bundesligový zázrak v hledáčku gigantů!

Bundesligová senzace Luka Jovič by mohl v létě dost možná změnit dres. Do dlouhé fronty zájemců o jeho služby se přihlásila nyní i Barcelona, která tak doplnila další giganty v čele s Realem Madrid nebo Paris Saint-Germain.

Z toho mají pochopitelně největší radost zástupci Frankfurtu, protože tato přetahovaná pouze vyšponuje cenu jedenadvacetiletého srbského střelce, který má na svém kontě už 16 ligových zásahů a na vedoucího Roberta Lewandowského ztrácí jen tři branky. Kromě toho zapsal šest asistencí a třeba v Evropské lize se blýskl sedmi trefami.

I proto je přes mladý věk jedním z klíčových mužů týmu. Ve Frankfurtu hostuje z Benfiky Lisabon, ale německý klub má ve smlouvě klauzoli na trvalý přestup ve výši 6 milionů eur. Což je suma, kterou by mohl bundesligový celek ve velmi krátké době náramně rozmnožit.

Třeba v Barceloně věří, že by jim na Joviče mohlo stačit 60 milionů eur. Ale hodně bude záležet na tom, jak se k celé situaci postaví další velkokluby. Na Nou Campu však gólového střelce vyhlíží už několik posledních měsíců. Luis Suárez už není nejmladší a Lionel Messi nemůže na všechno stačit sám.