Real bude muset v létě jednat! Zidane s Perézem se ale neshodnou

Real bude muset v létě jednat! Zidane s Perézem se ale neshodnou

Vyztužit defenzivu. To je před blížícím se přestupním oknem jeden z cílů staronového kouče Realu Madrid Zinedina Zidana. Francouzský zadák Raphael Varane se totiž netají myšlenkou stadion San Bernabéu opustit. Koho by si „Zizou“ přál místo něj?

Podle španělského deníku AS je hodně vysoko na seznamu vytipovaných posil dvojice José Maria Gimenez a Kalidou Koulibaly.

Čtyřiadvacetiletý uruguayský zadák by to neměl daleko. Nastupuje totiž v konkurenčním Atlétiku Madrid, za které v posledních letech podává výborné výkony, stejně jako v reprezentačním dresu. V kádru atletů je stěžejní postavou výběru kouče Diega Simeoneho, pod kterým slavil celou řadu úspěchů. V minulé sezoně například titul v Evropské lize.

V loňském roce navíc podepsal nový pětiletý kontrakt s výstupní klauzolí 120 milionů eur. Novou smlouvu shodou okolností podepsal i neapolský Koulibaly. Sedmadvacetiletý stoper by měl podle platného kontraktu setrvat v italském celku do roku 2023, což by ocenil i trenér Carlo Ancelotti, jenž by se zkušeného zadáka vzdával jen velmi nerad.

Pokud však dorazí adekvátní nabídka, může se stát cokoli. A Real bude muset v létě jednat. Zatímco Zidane preferuje spíše Koulibalyho, prezident Los Blancos Florentino Peréz se pro změnu přiklání na stranu Gimeneze.